Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a neve a tengerimala...

Mi legyen a neve a tengerimalacomnak? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Már van egy 5 és fél hónapos malackám, a neve Nózi. Jövő héten veszek még egy hím malackát (4 heteset), és nem tudom mi legyen a neve. :( Neki is magyar nevet szeretnék adni (pl. Bogyó, Törpi, Gombóc)

2019. júl. 21. 19:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a Bogyó aranyos név a barátnőm kutyáját is így hívják . De ha ránézel majd a kis csöppségre akkor egyből tudni fogod minek nevezd én is így voltam vele
2019. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bendegúz
2019. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Enyémet Pizsinek hívták, a párja Mokka volt. Aztán volt még egy, Pizsi junior, de ő csak junior volt vagy juni/dzsuni.

Fuuu, de szerettem ezeket a kis állatokat gyerekként ❤️


Amúgy Bogyó, Bigyó, Müzli, Csuri név aranyos

2019. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írjatok még neveket pls :D
2019. júl. 21. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Szőlő, csipet, tökmag, bigyó, mogyi, töki, huncut, mini, pici, dagi, dundi, pufi, pufók, pötyi, lulu. Nekem ezek jutottak hirtelen az eszembe. ;D
2019. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerdán megyünk a malacért :D addig még írjatok neveket :P
2019. júl. 22. 09:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megkaptam a malacot, akkor közlöm majd, hogy végül mi lett a neve
2019. júl. 22. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
A Gombóc elég gyakori malacnév, a mi egyik malacunk is Gombóc. Gombinak becézzük. Fiú malacnak még: Peti, Csoki, Dönci, Artúr neveket javaslom.
2019. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fekete-fehér foltos malacka, cuki apró szemekkel 😍 imádom! Bogyó lett a neve
2019. júl. 24. 14:07
 10/12 anonim válasza:
Megmutatod hogy milyen a kis bogyó? Nagyon kiváncsi vagyok hogy hogy néz ki úgy döntöttem én is szeretnék egy tengerimalackát
2019. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!