Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil ki a hörcsögöm a...

Miért pisil ki a hörcsögöm a ketrecből?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy kis aranyhörcsögöt és ilyen rácsos ketrecben tengeti minden napjait. A ketrec jobb felső sarkába szokott pisilni, de valamiért annyira felemeli a kis popóját, hogy néha egészen kipisil az asztal sarkáig. Azt nem tudom, hogy miért csinálja ezt, szóval ha valai tudja, az ne tartsa magában. Illetőleg az is érdekelne, hogyan tudnám leszoktatni róla, vagy mit rakjak oda, amitől nem megy az egész pisi az asztalra? Kökii😁

2019. júl. 21. 23:15
 1/8 anonim válasza:
86%
Hogy legalább a pisije szabad lehessen, ha már ő maga nem lehet az.
2019. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát te se szeretnél a saját pisidben élni :D Nyilván ő sem :D Olyan helyre rakd, ahol nem ér el olyan dolgokat vele, ami zavaró. És nyilván a műanyag fóliák jók, amik lepergetik a nedvességet.

Amúgy nem tudod leszoktatni róla, nem kutya, hanem egy hörcsög...

2019. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezaz! Bezacskózom a ketrecét!! 😂 amúgy köszönöm eddigi válaszaitokat, ment a zöld kéz, habár be kell valljam azért nem sok hasznos tanáccsal láttatok el, viszont legalább most már tudom, hogy a hörcsögök nem kutyafajták. Akkor ezért nem hozta vissza a botot....
2019. júl. 22. 04:16
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora helye van?
2019. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Tuti kicsi a helye. Aranynak minimum 80*50 cm alapterületű hely kell. Tedd át terráriumba, akkor nem tud majd kipisilni belőle. A ketrecet ne zacskód be. Ha megrágja, belehalhat.
2019. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Isten ments, hogy bezacskózd a ketrecét... hogy kap majd levegőt?? Maximum azt az egy kicsi sarkot, ahol pisil...

édes istenem, miért vannak ilyen emberek? És a kutyás iróniát még mindig nem érted.

2019. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rosszból írtam, amit írtam. Próbáltam viccesebbre venni a figurát, nyilván nem fogom bezacskózni. A kutyás dolgot meg értettem. Nagy helye van, hiszen még egy libikókát is kényelmesen be tudtam neki tenni a kerék, a porcelán edény és egy műanyag edény mellé. Plusz ott a kerék, meg a házikója. Nem gondolnám, hogy kicsi lenne a helye. Külön érdekesség, hogy amikor pisil túlságosan kinyomja a fenekét és gondolom ezért megy ki. Csak nem tudtam, hogy ezt miért csinálja. Köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 22. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, kicsi a helye. És a kereke is. Mérd le nyugodtan. Kereskedésben minden szrt az emberre sóznak hozzáértés nélkül. Minimum 80*50 cm alapterületű hely kell neki (tehát minimum 4.000 cm2), illetve minimum 28 cm átmérőjű kerék, ami nem rácsos. Emellé kell neki minimum 20 cm átmérőjű helyen 3-5 cm vastag csincsillahomok, minimum 2 megfelelő méretű faház, több fa mászóka, és minimum 10-15 cm vastag alom, hogy tudjon ásni (hiszen a vadonban föld alatti járatokban él).
2019. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!