Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a tengerimalacaim? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy van egy 5 hónapos hím malackám, és holnap veszek egy 1 hónapos hím malackát. Sok oldalt át olvastam, de kíváncsi lennék a tapasztalatotokra. (Lehetőleg olyanok írjanak, akiknek van malacuk ;) nagyon fontos lenne! a válaszokat előre is köszönöm :D

2019. júl. 23. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__6403632-..


ez az én kérdésem volt annó. Nekem sikerült ezalapján.

Kimostam a ketrecet, mindent, almot cseréltem, egy ideig egymás mellett voltak csak, külön ketrecben, szokták egymás “szagát” illetve semleges helyen összeengedtem őket, akkor persze figyeltem rájuk, egy pár nap alatt megszokták egymást, és utána már sülve-főve együtt voltak.

2019. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :D azért még mások is írjanak
2019. júl. 23. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta: először külön ketrecben lássák egymást, és csak felügyelet mellett, semleges területen engedd össze őket. A közös evés jól összehozza őket. Vannak gyorsan összeszokó malackák. Őket 1-2 nap után már teljesen össze lehet költöztetni, de ne ijedj meg, ha nálad ennél tovább tartanak a harcok. Hagyd, hogy lerendezzék és csak akkor avatkozz közbe,ha sérülést okoznának egymásnak.
2019. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!