Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugodt kutya. Milyen fajtatis...

Nyugodt kutya. Milyen fajtatiszta kutyit válaszak? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyugodtabb természetű kutyit szeretnék, akivel jol ki jövök és szerethetem élete végéig. Melyek az ilyen fajta TK s kutyik? Szóval ami nem túl hebrencs... Séta meg lenne, játék, pénz van rá, orvosi kiadás, ivartalanítás oltás, ha baj van orvos, játékok vele. De idegileg q túl heves termeszetet nem bírnám. Köszi a tippeket. Ja és pici kölykök kutyi lenne jó. Mert cica is van.

2019. júl. 23. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Te mit tudnál nyújtani neki? Mennyit mozgatnád egy nap? Mennyit fárasztanád? Kutyaduli szerepel a tervek közt? Kinti vagy benti lenne? Van-e kutyás tapasztalatod?
2019. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Közepes, vagy nagyobb testű rövid szőrűre gondoltam. Időm lenne rá.
2019. júl. 23. 20:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Kinti benti lenne, kertes ház, de be mindig jöhetne
2019. júl. 23. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölyök, és ne legyen hebrencs? Egy fiatal kutya sokáig szertelen, izgága.
2019. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi azt tudom, hogy mig kölyök hebrencs, csak az alap természete számít, nevelem, farasztom, de a kutya alap természete érdekel, mert egy egész életre tervezek.
2019. júl. 23. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Az agarak pont ilyenek. Rövidszőrű, nagy méretű, sportos kutyák, de érdekes módon elég lusták is és a pályán, vagy a vadászaton kívül nagyon nyugodtak. Átlagos mennyiségű mozgással teljesen kiegyensúlyozottak lehetnek. Én magyar agarat fogadnék a helyedben, ugyanis ők nem olyan sérülékenyek, mint angol tesóik.
2019. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

csak az alap természete számít, nevelem, farasztom, de a kutya alap természete érdekel, mert egy egész életre tervezek.


Ez egyedfüggő, nem fajtától.

2019. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek a 6-ossal, az agár nagyon kedves, ragaszkodó, bújós kutya, és kifejezetten nyugodt is.


Másik opció lehet például a labrador, ez a nagy, szeretetreméltó medve, aki bármilyen élethelyzethez jól alkalmazkodik.

2019. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!