Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez fejérenövésnek számít?

Ez fejérenövésnek számít?

Figyelt kérdés
Főleg piteknél látom hogy a kutya megy elől és húzza a 20 éves srácot mint valami rongybabát, meg a border collie fut ,azt az öreg néni lobog szó szerint a pórázon utána. Persze kapja a dicséreteket hogy jajj de szép kutya stb...

2019. júl. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2019. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen csak ezt az egy konkrét dolgot, a normális sétát nem tanították meg neki. Manapság divat mindent a dominanciával magyarázni, de ennek speciel semmi köze hozzá.
2019. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém se láb mellett sétál, előttem megy és van hogy bele is húz a pórázba. Ennek egyik oka hogy hogy egy 3éves 50kilos energia bomba kutyám van én meg egy 165 centis tömzsi lábu csaj vagyok és nem egy a séta ritmusunk és igen ha érdekes szag van húzza a pórázt + nem is vettem nála soha szigorúan hogy pórázon láb mellett jöjjön. A fejre nőt és a csak rosszul pórázon sétáltatott kutya közt nagy különbség hogy pl a fejre nőt póráznélkül ledózerolja a fél várost a másik meg leül és várja hogy a gazda vissza tegye rá a pórázt.

A fejre nőtt kutya semmijen téren nem fogad szót a gazdának, neveletlen. A másik kutyának meg csak bizonyos dolgok nincsenek tökéletesen megtanítva de ettől független tudja hányas a kabát.

2019. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!