Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Én rontottam el?...

Mit tegyek? Én rontottam el? Befogadtunk egy kóbor kuvasz nőstényt (hónapokig kóborolt). Etettük szerettük. Nem vettem semmi más észre csak hogy útálja a macskákat. Ez nem volt probléma mert kennelben lakott.

Figyelt kérdés

De kaptam két kiscicát, nagyon szeleburdiak voltak ezért ügyelet nélkül nem lehetett kiengedni.

A kutyát folyamatosan képeztem, futottam vele és játszottam vele de valamiért kicsit tartottam tőle.

Ma a kiscica odarohant a kutya közelébe miután azt becsuktam. A kutya kidugta a fejét és megfojtotta. Annyira megijedtem hogy nem tudtam közbeavatkozni, ordítottam és belerúgtam de csak fojtogatta, nem engedte el. A kutyára rá sem tudok nézni de az állatorvos nem hajlandó elaltatni mit tehetnék.Én vagyok a hibás? Álmomban sem sejtettem hogy ilyen agresszív! Nem vagyok elég erős hozzá hogy újra képezzem vagy csak megsimítsam. Előttem ölte meg a kiscicámat.


2010. júl. 11. 20:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Igen te vagy a hibás, mert emberként nincs annyi intelligenciád hogy tudd a kutya nem tehet róla és elvársz tőle olyan dolgot amit nem lehet. Csak azt teszi amit megszokott, amire az ösztönei tanítják. És erre meg akarod őt ölni. Nőlj fel szerintem.
2010. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te vagy a hibás egyértelműen. Tudtad, hogy a kutya utálja a macsekokat, mégis kettőt hoztál a házadba.

Ez nagyon felelőtlen döntés volt !!!! Én javaslom ajándékozd el a megmaradt macskát mielőtt azt is megfojtja a kutya.

2010. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
És add oda valakinek aki ért hozzá. Téged minősít hogy rögtön a gyilkolás jut eszedbe...
2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Vagy inkább magadnak kéne feltenni a kérdést,h minek fogadtál be egy kutyát,ha tudtad a macskák ellenségét választod!?
2010. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nem kölyök kutya tudom, hogy az én hibán hiába foglalkoztam vele azt hittem semmi baj nem lehet. A cicákat is azért hoztam el mert azt mondta a gazdája hogy akkor ő öli meg. Utálta igen de sosem gondoltam hogy ennyire él benne a vadász ösztön. Nem én akarom megölni hanem anyám nem tűri meg...
2010. júl. 11. 20:53
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Nah engem le fog pontozni az összes előbbi hozzászóló, de én szimpla ember vagyok nem állatvédő mint azok akik ezt a topikot főként látogatják. Szerintem nem te vagy a hibás, nem tudhattad, hogy ilyen, elvégre nem az összes kutya öli meg a macskákat ösztönből, nekem volt olyan kutyám ami nagyon támadta a macskákat és jelenleg olyan van aki nem néz a macska felé se, nem neveltem őt erre. Ezek után nem kell leírni a kutyát, ő olyan fajta ami nem szereti a macskákat, szerintem nem kéne elaltatni, de ez a te döntésed, ha emberre nem támad akkor nem érdemes ezt tenni vele. De nem ítéllek el azért hogy ezt tennéd vele, értsétek meg állatvédők nem mindenki olyan mint ti...
2010. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
rajta is csak segíteni akartam mert olyan sovány volt és nagyon rég kóborolt, talán ezért engedték szabadon mert bántotta az apró állatokat a ház körül.
2010. júl. 11. 20:54
 8/26 anonim válasza:
28%

ajándékozd el a kutyát és a macskát is, ilyen felelőtlen embernek nem való állat.


ÉS MAGADAT ALTASD EL!!!

2010. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%
Mit nem sejtettél te minek nevezzelek? Te írtad le előtte, észrevetted, hogy utálja a macskákat. Innentől kezdve két választásod lett volna: 1. nem hozol macskát 2. lakás cicák lesznek akit nem engedsz ki. Egyértelműen te voltál a hibás, nem a kutya. Azt meg, hogy ezért rögtön altatni akarod, na arra már tényleg nem tudok mit mondani.....
2010. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
kuvasz kennelbe? és csodálkozol hogy agresszív?
2010. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!