Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjek a kiskutyámmal,...

Mit kezdjek a kiskutyámmal, ha ma tudom állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Másfél éves fiú shih-tzu kutyusom, reggel óta bágyadt, nem akar enni, csak fekszik egész nap, pedig egyébként folyton csak játszana. Nemrég közelebb tettem hozzá az itatóját, gyorsan mohón megitta az egészet, egyből feltöltöttem, de akkor már nem kért többet. Átnéztem a szőrét, de nem találtam semmiféle kártevőt. Vasárnap van, felhívtam pár állatorvost a közelben, de ma nem tudják megvizsgálni, esetleg valami vitamin jó lehetne?
2019. júl. 28. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vársz.
2019. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*ma nem tudom állatorvoshoz vinni.*
2019. júl. 28. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Vitamin? Mire? Nem lehet tudni, mi a baja. Bágyadt, étvágytalan kutya egyértelműen beteg. Mértél lázat?

Ha lázas is, nem csak a közelben kell orvost keresni, hanem ügyeletes rendelőt, klinikát, stb.

2019. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt láza, mostmár kezd, nem tudom messzire vinni, sajnos nincs autóm.

Arra gondoltam, hogy adok neki c vitamint

2019. júl. 28. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne C vitamint adj neki, hanem segítséget kérj... Szomszédtól, kutyás csoportban, bárkitől
2019. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagy okoskodók!


Vasárnap, este, hol van ügyeletes doki?

Mennyibe kerül?

Hogy jutnak oda?


Nem mindenki budapesti, milliomos, autó tulajdonos.

2019. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

A C vitamin embereknél hasznos, ha pl megfázással küszködnek. A kutyának nincs olyan formában szüksége C vitaminra, mint az embereknek.

Ha nem viszed orvoshoz, annyit tudsz tenni, hogy itatod legalább és megtanulsz imádkozni.

2019. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Vitamin semmit nem fog érni neki. Fájhat a gyomra, millió baja lehet. Minél előbb látogassátok meg a dokit, addig pedig itasd amikor tudod és nézd a pisijét meg a székletét, hogy holnap tudd mondani az orvosnak, hogy mi van!
2019. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2019. júl. 28. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Shih-Tzum van, nekem is volt, hogy egyik nap csak feküdt egész nap, enni sem volt kedve. Kiderült, csak a nagy meleg miatt nem volt kedve mozogni. Ahogy megjött az enyhülés, rögtön felélénkült, szóval nem biztos, hogy baja van.

Persze ha lázas, az más dolog.

2019. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!