Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám 3 napja nem evett...

A kiskutyám 3 napja nem evett rendesen és sokat ivott. Ma elkezdett folyni ilyen trutyi belőle gennyes méhgyulladást találtam net alapján. Szerintetek holnap reggelig kibírja?

Figyelt kérdés
Holnap tudom csak orvoshoz vinni, mert nincs autóm és faluban nincs doki. reggel 8ra már viszem is. De nagyon sok olyan trugyi folyik ki belőle és annyira félek hogy reggelig meg fog halni. Elvileg azt mondják, jó ha kiürül és nem lesz baja reggelig. Szerintetek mit csináljak?

2019. júl. 28. 19:01
 1/9 Platypus ***** válasza:
96%
A kutyád lehet, hogy meg se éli a reggelt ha nem kap sürgős orvosi ellátást.
2019. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma délután kezdőtött ez nála.
2019. júl. 28. 19:32
 3/9 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöd nem tudna esetleg segíteni, és a kiskutyát mielőbb orvoshoz vinni? Sajnos pár hete mi is arra ébredtünk, hogy a kutyusunkból ilyen gennyes-véres valami folyt. Persze rögtön vittük állatorvoshoz, azt mondta, hogy mérgezés. Adott neki ellenszert, de délutánra még rosszabbul lett, el kellett altatni szegényt. Szerintem próbálj meg minél előbb orvost szerezni neki, nehogy valami rossz történjen vele.
2019. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"toxikus folyamatok miatt a beteg állat már igen súlyos, akár életveszélyes állapotba kerül, ami azonnali beavatkozást igényel"

Hívj állatorvost azonnal! Lehet, hogy reggel már késő lesz, ha tényleg méhgyulladás.

2019. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Azonnal vidd állatorvoshoz!
2019. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
3 napja nincs jól a kutyád. Eddig miért nem vitted orvoshoz?
2019. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak kevesebbet evett a szokottnál és sokat ivott. Csinált már ilyet ilyen nagy melegekben. Az amiből rájöttem h gond van egyértelműen a váladékozás. Nyilván ha tudom, hogy ekkora bajt jelent a kevés kajálás az első másodpercben dokihoz vittem volna, amikor elkezdett alig enni... Az életemnél jobban szeretem ezt a kutyát.
2019. júl. 28. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett vele??
2019. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megműtötték és utálja azt a gallért :)
2019. júl. 31. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!