Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyre agresszívabb a kutyám....

Egyre agresszívabb a kutyám. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves magyar vizslám és mostanában egyre több emberre morog,vicsorog és egy embert meg is harapott. Fogalmunk sincs mi van vele hiszen nagyon nyugodt és barátságos kutya, soha életében még csak nem is morgott senkire sem.

Lassan 2 hónapja hogy elköltöztünk és most lényegesen kisebb udvar van neki, de rendszeresen visszük sétálni, de ő alapból nagyon lusta, a nagyobb udvarban se szaladgált sokat. Valamint 2-3 hete baj van az egyik vállával már 2x vittük orvoshoz, de nem találtak semmit és mindig csak fájdalomcsillapítót kapott, aminek szedése közben nyílván jól volt. Nem tudom hogy ezek mennyire állhatnak a háttérben de gondoltam leírom



2019. júl. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalomtól lehet agresszívabb, ő nem tud másképp panaszkodni.

Másik orvos?

2019. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ortopédiához értő orvoshoz kellene vinned. Valószínűleg fájdalom miatt lett ilyen.
2019. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az állatkórházban is mondták, hogy ha a fájdalomcsillapító elfogyott és továbbra sincs jobban akkor vigyük vissza és hívnak egy ortopéd orvost neki!

2019. júl. 29. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Milyen szituációban történt a morgás, harapás? Te hogy kezelted le?
2019. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kutyám ment oda az illetőhöz (ismerősünk) és leült, hogy megsimizze, de hirtelen odakapott. Nem nagy harapás, inkább tényleg csak enyhébben odakapott. Az ismerősünk szerint lehet, hogy fájdalmas ponthoz nyúlt(Én nem voltam ott)
2019. júl. 31. 01:13
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Kutya csontkovacshoz vigyed.

A fajdalomtol agressziv.

A gyogyszer csak ront a dolgon. Az izuleteket /csigolyakat kell helyretenni. ( nem vagyok csontkovacs. En is viszem a kutyam jovoheten,mert mindig ugyanarra a labara santit.)

2019. júl. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!