Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Little...

Mi a véleményetek a Little Mountain kennelről? Van valakinek innen Yorki kutyusa?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok nagy yorki szaki de rákerestem. Az oldaluk elég összecsapott, igényesség ráférne. Gyors keresés után találtam ezt:

[link]

Szép weblap, igényes képek. Nem ismerem, de jobb érzés olvasni és jobb a benyomásom is rá

2019. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva én nem gondolnám, hogy van összefüggés egy weboldal kinézete meg a tenyésztői szakértelem között. Lehet, hogy csak nincs ismerősök, aki meg tudja csinálni szépen, ők meg nem értenek hozzá, de a kutyákhoz még érthetnek, és lehet egy weblap nagyon szuper, a tenyésztő meg kókler.

Nem ismerem ezeket a kenneleket, csak az első hozzászóló véleménye szerintem butaság. Van tenyésztő, akinek meg nincs is weboldala, esetleg van telefonszáma és fent van facebookon, elérik, a kutyákhoz meg ért.

2019. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Aki igényes tenyésztő az arra is figyel hogy mások is lássák. Ennyire egyszerű. (A legtöbb tenyésztő pl megse nyit olyan oldalakat amik hupon.hu-sak. ezzel kapcsolatban olvastam is posztokat.)

Van összefüggés, csak meg kell látni.

2019. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A weboldal szerintem sem fontos. Ln inkább arra lennék kíváncsi hogy van e valki akinek innét van kutyusa
2019. júl. 29. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetően a weboldal tükrözheti a tenyésztő hozzáállását, de abban igazatok van, hogy ez nem feltétlenül mérvadó. Van olyan tenyésztő aki inkább szaporítónak hívnék legszívesebben, mégis tök jó weboldala van, és ismerek olyan szuper tenyésztőt is akinek "csak" facebook profilja van, azt is egy rokona kezeli, mert inkább kutyázik, mint a gép előtt ül.
2019. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!