Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog tapasztalatok,...

Német dog tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék a közeljövőben egy német dog kiskutyát vásárolni. Több év kutyás tapasztalatom van (születésem óta német Juhászaink voltak), tudom, hogy mekkora a mozgásigénye egy ilyen kutyának, valamint, hogy agyilag is fárasztani kell. Mit javasoltok, mik azok a dolgok amiket minél előbb vegyek meg neki? (Tál, kutyaól, kutyafekhely, póráz és tartozékai, játékok ezt tudom) van valami ami fontos lehet és nem említettem? Valamint akiknek ilyen kutyusuk van, azok tudnának pár szót mondani róluk? Milyen a természetük stb. Valami javaslat ami szerintetek még fontos lehet? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2019. júl. 30. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Nekem volt, nem ajánlom. Megugatja a zsidókat és világuralomra tör.
2019. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát oké :D legalább nem jön mindenféle hittérítő oda :’D
2019. júl. 30. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Izületvédőt 1-1,5 éves kora után ajánlott adni

Kölyök korában a táp kérdése nagyon fontos mert a túl sok kalcium tönkrevàgja a csontokat és az ízületeket

Etetés után 1-2 óráig pihenjen, ne mozgasd

Figyelj rá hogy ne legyen túlsúlyos

Megbízható tenyésztőtől vedd


Kb ennyi


Ill annyi, hogy ne tartsd kint. Nagyon rövid szőre van, nem alkalmas rá (max ha mondjuk októbertől áprilisig bent lehet)

2019. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fázós fajta. Köszi a tanácsot! :)
2019. júl. 30. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag olyan tenyésztőtől vegyél, ahol mindkét szülő diszláziaszúrt és szívultrahanggal is megvizsgálták.A legtöbb dognak probléma van a szemével, olyan szeműt keress, mint a németjuhászé volt: feszes szemhéjút. A bánatos tekintetű, cuki ráncos kölyköket kerüld messze.

Ragaszkodj a szerződéshez!

200-nál kezdődnek a kölykök egy picit is normálisabb tenyészetben.

2019. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekünk egy 3 éves német dog lakik a házban velünk. A fent leírtak mellet az állandó koszra, takarításra is készülj :D

De mindent megernek, akkora szívük van, nem is értem néha hogy fér el bennük. Nagyon ragaszkodóak, bújósak.

2019. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!