Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsi, de nagy hangú fajta?

Kicsi, de nagy hangú fajta?

Figyelt kérdés
Kertes házban élek és szükségem van egy kutyára. Nekem egy olyan fajtára lenne szükségem, ami apró viszont így is hangosan ugat. Nem erőt akarok demonstrálni, csak jelezzen.
2010. júl. 12. 03:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó jelző kutya tud lenni a tacskó,törpe uszkár,bichon havanese, a máltai selyemszőrű kutya, törpe schnautzer, francia bulldog stb.
2010. júl. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van, nagyon tud ugatni, és imádja a kertet is. De benn alszik a házban, hidegben nem lehet kinn hagyni. Imádni való kiskutya, nagyon bújós.
2010. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a tacskót tudnám ajánlani. Van hangja, jó jelzőkutya!
2010. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 timido ***** válasza:
szerintem is a tacsi. nekem volt, keverék tacskó, udvaron lakott, de már utcákról meghallottam a hangját :)
2010. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
shih-tzu..minden neszre figyelnek és ugatnak ám rendesen:)
2010. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Foxi ,pumi.
2010. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a tacskó(nekem tacsi keverékem van és olyan hangja van hogy...,)szerintem hozz egy tacsi keveréket a menhelyről és akkor te is jól jársz meg ő is!!!mi is ezt csináltuk mert ugyan igy voltunk

egyébként a yorkit is ajánlották nekem mikor ezt kérdeztem...de miért adnál ki ennyit érte..ha ott a menhely

2010. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tacskó. A yorkshire és a bichon is jó jelző kutya, de a tacskó igénytelenebb. Ha kint akarod tartani rendezz be neki pokrócokkal egy széltől, esőtől, hidegtől védett kutyaházat, és rendben is vagy. A másik kettővel nem ilyen egyszerű az élet, naponta fésülés, szobában tartás stb. Nekem egy yorkshire-em van, nagyon aranyos, kitűnően jelez, jó hangosan. Csak hát ugye vele foglalkozni kell, nagyon sok időt igényél, így ahová lehet jön velem.
2010. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyire legyen kicsi, a leg ugatósabb fajták nagyság szerint sorrendben:

csivava

törpespitz

kisspitz

középspitz

parson és jack russel terrier

foxterrier

pumi

mudi

2010. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tacskó nagyon jó jelző kutya és még harcias is!:) Nekünk mindig volt és van is tacskónk a nagy kutya mellett!:)
2010. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!