Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 hetes kiskutya 6 órát...

15 hetes kiskutya 6 órát elvan szobakennelben. Jónak számít?

Figyelt kérdés

Közben pelenkára pisil, kakil, de addig csöndben van. Nektek mennyi időt viselt el egyedül?


4 napja van nálunk


2019. júl. 31. 06:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nevelj meg egy 15 hetes kiskutyát, aki 4 napja van nálatok. Nyilván tanítom. Einstein. Mellesleg láttam jól nevelt kutyát, van másik kutyám is, aki BH vizsgás... és igen, a kiskutyák rágnak, főleg mikor fogat váltanak. Nem tudom mit vagy ezen fenn akadva. Bizony szétrágják a cuccaidat.
2019. júl. 31. 14:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, ott a megoldás. Ha ott a tökéletes BH vizsgás kutyád, akkor csinálj mindent ugyanúgy a másikkal mint ahogy vele tetted. Probléma megoldva.
2019. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A szobakennel jó és hasznos, ha nem abban kell a kutyának leélnie az életét. Én nemrég ablakcserénél is használtam, amíg a munkások dolgoztak, oda volt zárva (nincs udvar, magas emelet, és a kutyám szeret láb alatt lenni, jobb volt így), meg míg megszokta az új helyét nálam (mentett kutya, ugyanez az éjszaka mit csinál probléma megvolt eleinte, aztán megvolt a fokozatosság a kiengedéssel is).

Én teljes munkaidőben dolgozom plusz utazási idő, ezt egyedül tölti, most már nincs kennelben.

A pelenkáról le kell szoktatni minél előbb, mert sose szoktatod le róla, de persze ez nem fog egyik pillanatról a másikra menni. Ideiglenes megoldásnak jó.

2019. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha már csak a veszettseg elleni hiányzik, akkor nyugodtan leviheted legalább egészségügyi sétákra, nem valószínű, hogy egy veszett állat meg fogja harapni egy lakóparkban 5 perc alatt.
2019. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!