Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te kutyatartóként mennyire...

Te kutyatartóként mennyire tartanád tiszteletben, hogy a vendéged fél a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Mennyire vennéd ezt zokon, mennyire illik ezt tiszteletben tartani? Konkrétan előre meg vagy kérve, hogy a kutya ne érintkezzen vele.

2019. júl. 31. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem venném zokon.Ha azt mondom neki,akkor simán a helyén marad amíg a vendég a kaputól a lakásba ér.Nem szobakutya.
2019. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ ..

Nyilvan ha egy közeli rokon félne a kutyámtól és be szeretne jönni hozzánk azt mondom.oké elzárom.

De ha csak simán nem szereti a kutyákat az nem.érdekelne ,mert aki engem "szeret vagy velem akar lenni " az elfogadja őt is vagy ha ez nem.így van akkor nem kell jönni..bárkiről is legyen szó..

Ha pedig nem családtag akkor pedig megszoksz vagy megszöksz alapon menne a dolog ..

2019. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lakás, német juhász.

Bevonul a konyhába egy szép méretes marhacupákkal.

Vonatkozik ez bármilyen szerelőnél is.

Tiszteletben kell tartani a másik ember érzéseit.

2019. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerelő jön és fél, akkor a kutya el van zárva.

A vendégeimet meg megválogatom.

2019. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%

Teljes mértékig.

Ha tisztelem, kedvelem, szeretem az illetőt, természetes hogy ha nem szereti a kutyákat akkor nem engedem oda a kutyát. És még illedelmes hogy előre szól, nem pedig ott bunkozik vagy bármi.

2019. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van szobakennel, van másik szoba, kert nincs, ha olyan jön, akit zavar a kutya (akár azért, mert fél a vendég, akár azért, mert munkás jön és a kutya láb alatt lenne), akkor megoldom.
2019. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben.

Egyáltalán nem venném zokon, mert nem szerethet mindenki minden állatot.

Én pl irtózom a pókoktól. Üvegen keresztül még elviselem, de senki ne akarjon győzködni, hogy fogjam meg, mert milyen cuki. Nekem nem cuki, én rosszul vagyok tőle.

Másnak a kutya nem cuki. Lényegtelen, hogy ki az. Családtag, barát, idegen...ha nem szereti, nem fogom ráerőltetni.

Persze ne kezdjen megjegyzéseket tenni, meg szidni. Az már bunkó dolog. Hiszen ha én figyelembe veszem, hogy ő nem szereti, akkor ő is vegye figyelembe, hogy én viszont igen, és engem bánt, ha leszólja.

2019. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Én mondjuk egyáltalán nem félek a kutyáktól, de elfogadom, ha valaki igen. Ha tudom, hogy olyasvalaki jön aki rettrg a kutyáktól, akkor elzárom addig a hátsó kertbe.
2019. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim bent laknak a házban. Lazán beküldhetem őket a szoba kennelbe. Ilyenkor amúgyse tudnék velük (mármint ha jön valaki) foglalkozni, ergo tök mindegy hogy a szőnyegen vagy a szobakennelben pihennek/rágják a játékukat
2019. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Az utcán az emberek többsége fél tőle a fajtahír miatt szóval nekem már nem furcsa és nem is veszem zokon, már az undorító beszólásokkal is csak rosszabb napomon foglalkozom. Barátok, család ismeri és imádják ha olyan vendég jön aki fél tőle az nem ismeri és minket sem tehát addig nem is kell a kutya közelébe menni.
2019. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!