Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaúsztatás probléma?

Kutyaúsztatás probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy oldanátok meg a kutya úsztatását ebben a helyzetben? Három éve hordom egy azon helyre a kutyámat úszni, természetes vízbe. És mindig érdeklődtem horgászoktól, hogy láttak-e harcsát, eddig mindig megnyugtattak, hogy nincs. A tegnapi napon szóltak, hogy láttak egy kb. 1,5 méter hosszút, közvetlenül a part mellett. (ez egy sekély, nádasos rész) Nagyon megijedtem, bár eddig is mindig készen létben álltam a parton, amíg kihozza a kutyusom a labdát, de azért nyugodtan le tudtam úsztatni. Na ennek a tegnapi naptól vége, már nem merem beleengedni. Szerintetek, ha belemegyek a vízbe, mielőtt a kutyust beleengedném, és elkezdenék csapdosni, azzal elriasztom, vagy inkább oda vonzom? Mondjak le végleg az úszásról? Nagyon féltem a kutyusomat.
2019. aug. 1. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem inkább a csukától tartasz?
2019. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Mekkora a kutya?

Amúgy lehet kapni ilyen 20 meteres pórázt (nem flexi), azzal talán biztonságban tudnád.

2019. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Mekkora a kutyád? Egyébként valószínűleg eddig is éltek a vízben hatalmas harcsák és csukák, azok pedig valószínű partközelben vannak, az eldugottabb, fás helyeken.


Ha "nyílt vízre" mentek, ahol nem sok búvóhelye van a halnak, ott kevés eséllyel botlotok bele egy ekkorába.

2019. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Yorkid vagy csivavád van? Én nem tartom valószínűnek, hogy fényes nappal rárabolna a kutyára a harcsa, plusz ahhoz szerintem a másfél méteres is kicsi. Viszont hallottam már olyat, hogy kiskutyát felkapott a mezőn a réti sas, szóval soha nem lehet tudni! Ha parázol, használj flexit!
2019. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!