Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyes kutya gondok?...

Menhelyes kutya gondok? Megszállja valami?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtunk egy kutyát, de néha megbolondul. Elkezd őrjöngeni, ugrálni, harapni (nagyon erősen, véraláfutásom lesz), kiszakítja a ruháinkat stb. Ilyenkor ezt hogy reagáljuk le?

2019. aug. 1. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Milyen fajta, mennyi idős, kan vagy szuka, ivartalan-e...? Jó lenne tudni. Mennyit van mozgatva?
2019. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mióta van nálatok? Mennyit foglalkoztatok vele?
2019. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idős, milyen fajta (kb), mióta van nálatok stb? Ha ekkora a baj, akkor miért nem jártok el suliba?
2019. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Tiltani kell. Bár nem tudom sokszor olvasok ilyet és ha belegondolok hogy ha az enyém csinalna ilyet valszeg reflexből az orrára koppintanék de minimum olyan ordítást levágnék neki hogy egy életre elfelejtene harapni is. Ha ugy érzitek kevesek vagytok a kutyához suliba kell menni hogy megtanuljátok a reagálast helyzetekre. Nem szállja meg semmi csak ő az úr a háznál
2019. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mióta van veletek, milyen az előélete, hogyan került menhelyre, milyen fajta, hogyan választottátok pont őt?
2019. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Amikor az én kutyám kezdi túlzásba vinni elkapom a nyakát közben közel hajolok és szigorúan rászólol hogy nem/nem szabad

Ha nagyobb szidás kell neki lenyomom-elfektetem és várok amíg megnyugszik

2019. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan túlpőrgős játék. Állítsd le vagy vezesd le az energiáit kontrollált közös játékban.
2019. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!