Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő mire megtanulja...

Mennyi idő mire megtanulja hol a helye?

Figyelt kérdés
Memhelyes kutya, 1,5 éves kb. Eddigi életében nem volt vele foglalkozva, mi mióta nálunk van (egy hete)neveljük, de mindennel bepróbálkozik. Felmegy az ágyra huszadszori letessékelés után is, húz pórázon, ugrál stb. Betartatjuk persze a szabályokat, de olyan mintha nem vagy csak kicsit javulna. Ez meddig tart beláthatólag, mire beilleszkedik?

2019. aug. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Menjetek trénerhez! Nem segítetek neki semmit, ahogy olvasom. A szavaidból ítélve, nem vagytok tapasztalt kutyatartók.


Nem tudom, mit vártatok, de általában az ilyen mentalitású emberek viszik vissza a kutyákat.

2019. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

A vérszomjas tudálékos kismamáknál csak a vérszomjas tudálékos kutyatartó a veszélyesebb. Arrol ismerkszik meg a rossz mentalitás hogy tanácsot kér, te meg nagy pofával leugatod, semmi gyakorlati tanácsot nem adsz neki?


Szerintem te az a fajta vagy aki néha ki is veri a kutyának meg csókolgatja stb mint egy retardált mert életed njncs

2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1 hét alatt még a hangotokat sem szokta meg.

ha elmentek kutyaiskolába, sokkal gyorsabban haladtok majd a neveléssel, mintha itt várnád a tanácsokat.

2019. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es, te nem vagy százas! 🤣


Az egyetlen út, hogy kutyasuliba járnak vele, mert láthatólag nem értenek hozzá. Egy hét alatt nem lesz kistündér, de nagyon, nagyon sok olyan édes és okos kutyával találkoztam a menhelyen, akit hazavittek, aztán 2 hónap múlva visszahoztak, mert ugat, húz, rágja a cipőt. De nagyon ritka, hogy ez nem a "gazdi" hibája.


Ennyi. Nem tudom, milyen szabályokat tart be a kérdező, de egy kutyával következetesen kell bánni, ha egyszer megengedsz neki valamit,máskor nem, akkor összezavarod.

2019. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!