Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának ez így jó lesz?...

A kutyának ez így jó lesz? Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés

Tesómék egy pár nap múlva elutaznak egy hétre és a kutyust otthon hagyják.Én megyek ki minden este vacsit adni neki,plusz a tesóm feleségének az anyja kb 2x kijön,hogy leszedje a paradicsomot,paprikát.



Ugye a kutya ki fogja bírni,nem lesz semmi baja? Nem fog félni meg ilyesmi,hogy egyedül hagyják?

Ha számít valamit 1 éves és 3 hónapos kutyáról van szó.Most lesz először,hogy ennyi ideig egyedül marad.



2019. aug. 2. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért én napközben is megnézném....De sírni fog az biztos.-A családja után.
2019. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unatkozni fog valószínűleg. Nem fogja valaki el inni sétálni? Mert ha nincs odakötve valamihez akkor rombolni fog unalmában.
2019. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném,nekem sincs nagyon időm,csak annyi,hogy ételt,vizet adok neki,simogatom,egy kicsit játszom vele,ennyi.Egyébként a kertben van,amikor munkában vannak,akkor a szomszédjuk szerint bincs baj,futkározuk,őrzi a házat,pihenget.Szóval állítólag nem sír meg vonyít.Attól tartok inkább,hogy most ugye hisszabb ideig nem fogja látni a gazdáit,egyedül lesz,és hát remélem minden rendben lesz vele,mert sajátomként szeretem a kutyát.
2019. aug. 2. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha átlagos magyar kutyatartók a tesódék-a kutya csak az udvaron lehet, sétálni nemigen viszik és az össz foglalkozás kimerül annyiban, hogy mikor hazaérnek vagy elmennek megvakarják a füle tövét-, akkor nem fogja túlzottan megviselni. Ha viszont minden nap sétálnak, játszanak vele vagy csak szabad bejárása van a házba, akkor nem lesz neki valami kellemes ez az egy hét.
2019. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy eteted,itatod és egy kicsit játszol vele.Általában gyakran kint van legalább arra az időre ameddig dolgoznak a gazdák.

Akkor hol a probléma? A kutyáknak tévhit,hogy állandó felügyelet kell.Egy kölyöknek igen,de ez gondolom egy felnőtt egyed.:D

Elmész hozzá,tehát látja hogy nem maradt egyedül.Azt a pár napot gond nélkül ki fogja bírni,találkozni fog naponta emberrel (veled).Azon kívül el lesz foglalva a ház őrzésével.Valószínüleg majd felássa a kertet unalmában,de hát most na.Valamit valamiért.Csak ki ne szökjön :D


Remélem van kint egy kis ól,vagy ház,vagy valami ahová elhúzódhat,ha netán esne vagy hülne az idő.Ez ami még fontos.

2019. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!