Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fülét kikezdték a...

A kutyám fülét kikezdték a szúnyogok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Direkt erre van valami? Olyan is jó amit minden nap pl rá kell fùjni a kutyára.

5000 forintért vagy az alatt, ha lehet. (Ennél drágábbat nem engedhetünk meg jelenleg(!).


2019. aug. 3. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocsánat legyek 😂 ez volt a nyelvemen, tényleg bocsánat!
2019. aug. 3. 18:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Hyperol tabletta. Vagy bármilyen fertőtlenítő szer. Naponta többször ferőtlenítsétek a fülét az oldattal, figyeljetek, nehogy nyű legyen benne.


Azt hiszem, hogy az Advantix spot on távoltartja a legyeket (ezt nyilván havonta rá kell tenni).

Értem, hogy 5000 a max, de képzeld el, ha téged marnának sebesre a legyeket, és úgy viszketne, hogy majd megbolondulsz...

2019. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Vectra 3D. Az ára a kutya méretétől függ, de egy nagyobb kutyánál is belefér a keretbe. Végig kell csepegtetni a gerincén, és elvileg 3 hónapig tart a hatása. Az enyémet 1,5 hónapja csepegtettem, egyelőre kiválóan távol tart mindent, legyet, bolhát, szúnyogot, stb
2019. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Repellens védelem mellé nem ártana egy alapos fürdetés a kutyának, jóminőségű samponnal, valamint ki lehet akasztani légycsapdát.
2019. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

#1 Szerinted, ha megtehetném, nem vennék neki minőségit? Legyen az akár mennyi? Nem hiába írtam oda hogy, nem tehetem meg, és nem azért, mert sajnálom rá a pénzt, hanem mert anyagilag nem vagyok olyan helyzetben, hogy most 10 ezer forintot költsek erre, örülök ennek az 5 ezernek is!

2019. aug. 8. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!