Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műanyag vagy fa bejárati ajtó...

Műanyag vagy fa bejárati ajtó a célszerűbb, ha nagytestű kutyáim vannak, akik szokták kaparni az ajtót?

Figyelt kérdés

Új ajtót csináltatok, ami alapvetően nem állat kategória, de az elsődleges szempont mégis a kutya.

Ha éhesek, ugrálnak az ajtóra, kaparásszák, ezt melyik ajtó tolerálná jobban?

Esetleg akinek van egyik vagy másik, írhatna tapasztalatot, hogy meg ven-e vele elégedve, vagy épp soha többé nem választana ilyet.


2019. aug. 4. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
ha lenevelnéd őket az ugrálásról, kaparásról, talán mindegy lenne az ajtó anyaga.
2019. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Annyit tudok neked ajánlani hogy mindegy melyiket választod a műanyagot és a fát is kikaparják ha nagyon akarják . Ok kutyás ismerősömnél van úgy ,hogy ahol a kutya fekszik és zsíros koszos oda polikarbonátot ragasztottak fel . Bármelyik ajtót is választod ragassz fel rá polikarbonátot . Pár száz forint negyzetmetere nem.is csúnya (szerintem ) de legalább nem ajtót cserélsz ha szét kaparják hanem csak azt és nem.megy rá a gatyád is :)

Ja és nem.mellesleg könnyen takarítható is .

2019. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Első válaszoló ez nem válasz a kérdésre . A kérdező nem kioktatást kért hanem segítséget hogy melyik ajtót válassza ....

Dunát lehetne veletek rekeszteni . Azért jártok fel "ti" erre az oldalra hogy oktassatok embereket meg oltogassatok ,nehogy véletlenúl segítsetek nekik ...

Azt is.meg merem kockáztatni hogy nektek nethuszároknak a felének kutyája sincsen vagy a kérdéshez éppen köze de te írogattok mert ettől.lesztek menők. Pont az ilyen embereknek lehet olyan neveletlen kutyájuk hogy sétálni nem.mernek ki.menni vele de ő osztja az észt :D

2019. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha bejárati, akkor én csak a biztonsági ajtót ajánlom. Kutyától függetlenül. Nem fa, nem műanyag, acél.
2019. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
A műanyag legrosszabb esetben is csak karcolásokkal lesz tele, én biztosan azt választanám! Egyébként a rendszeres karomvágás csodákra képes.
2019. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 télapóápolólapát válasza:
89%
Műanyag, acél vasalással.
2019. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

ma 21:34

Első vagyok. Több, mint 30 éve élek német juhászokkal. Per pillanat , lakásban. Csak, hogy tudd, csodákra képes a kutyanevelés.

Kis időráfordítás, türelem és nincs olyan kutya, amelyiket ne lehetne megtanítani, ha vakarja az ajtót, nem kap vacsorát.

2019. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
A kutyát lehet nevelni, a betörőket viszont nem. :-D
2019. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

1. Tényleg jobb lenne megnevelni a kutyákat, hogy ne ugráljanak.

2. Tényleg jobb lenne egy acél biztonsági ajtó.

3. Ha mindenképpen fa és műanyag közül kell választani, akkor szerintem legyen a fa.

2019. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem hisz nekem, az álljon neki kaparni valamivel fát és műanyagot. Ha a műanyagot gödrösre tudja kaparni, mint a fát, akkor én megeszem a kalapomat...
2019. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!