Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisilt le idegeneket a...

Miért pisilt le idegeneket a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy egy éves keverék ivartalanított kan kutyám. Nagyon szépen viselkedik, behívható, nem húz, és rettentő gyorsan tanul.

Eddig semmi komolyabb problémám nem volt vele, kivéve két napja, ugyanis kétszer is megpróbált (egyszer sikerült is neki) lepisilni két idegen személyt. Soha nem csinált ilyet, másodjára azonnal észrevettem, és mielőtt megtehette volna elkaptam és megbüntettem. Rettentő kellemetlen az eset, és fogalmam sincs miért történhetett. Ez valamiféle rangsor probléma lehet?

Kérlek, hogy csak értelmes dolgokat válaszoljatok.


Köszönöm!



2019. aug. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
M9zogtak az emberek vagy álltak rgy helyben ?:D
2019. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Álltak,illetve ültek egy helyben.
2019. aug. 5. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
És nem reagáltak semmit? Talán szobrok voltak?
2019. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dominálni akart. Egy éves, elkezdett “kamaszodni”. Most nagyon sok ilyen kilengés lesz nála, ideje lenne kutyasuliba menni, különben a fejetekre fog nőni.
2019. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!