Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejezetten ragaszkodó...

Kifejezetten ragaszkodó egygazdás közepes, vagy nagytestű kutyafajtákat sorolnátok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Erdélyi kopót javasolnék. Az első érvem mellette, hogy magyar fajta, egyébként hozzátartozókkal mind kedves de kiválaszt magának egy ember a családból akihez a legjobban kötődik. Nagyon ragaszkodó, mozgékony, játékos, okos, bújós, kint tartva jól jelez neveléstől vagy inkább nem neveléstől függően haraphat is, nem balhés, más kutyákkal általában jól kijön, ha macskákkal van együtt tartva azokat sem bántja vadászösztöne ellenére sem.
2019. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha nincs konkrét elképzelésed inkább menj be egy menhelyre és ismerkedj. :)
2019. aug. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Magyar vizsla. Nem egygazdás, de nagyon ragaszkodó, nem fogod megbánni. Gyönyörű, kedves, hűséges barát, aki jóban-rosszban kirart melletted, engedelmes, nagyon okos, vidám. Annyira szeretem a vizslámat, hogy el nem tudom mondani, az egész életem szebb lett, mióta nálam van.
2019. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mudi.
2019. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rottweiler.

Mindenkit szeret a családban aki megérdemli, de csak egy gazdát imád az élete árán is. Nagyon kell érteni hozzá(és nagyon kell szeretni!), mert agresszióval, keménykedéssel, veréssel nagyon el lehet tolni.

2019. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!