Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha a kutya követ eszik?

Normális ha a kutya követ eszik?

Figyelt kérdés
Ma voltam egyik bnőmnél és mikor a teraszon ültünk láttam hogy a kutyája (nagytermetű keverék) köveket eszik és mikor kérdeztem bnőmet hogy míért csinálja azt mondta hogy nem tudja midíg ezt csinálja. Kérdeztem nincs e tőle baja, azt mondta nincs.De ilyet még nem láttam ezt míért csinálja a kutya?

2019. aug. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem normális. A barátnőd pedig nem alkalmas a kutyatartásra ha hagyja, hogy köveket egyen a kutya.
2019. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Valószínüleg mészkövet és nem,nem baj.

Azért mert valamiről nem tudsz még nem kell másokat alkalmatlannak nyílvánítani azonnal a kutya tartásra.

Elviheted állatorvoshoz,de ő sem fog rá semmit mondani.Ami a kutya gyomrának nem jó azt kihányja.Elfekszik,kedvtelen lesz,nem mozog ha gyomor vagy bél próblémái vannak.


A mész pedig nem tesz neki rosszat.De helyette kezdjetek el neki velőt adni,velős csontot.Valamilyen vitamin hiánya van.


A macskák is szokták enni,nyalni a mészkövet.A disznó,a ló és a tehén is.

2019. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem értek a kövekhez, a virágágyásba van nekik szórva olyan mint a sóder csak nagy szemű. Igazából nagyobb kavicsok...azt rágcsálta és le is nyelte őket...a kutya pedig bnőmé én nem tudom helyette elvinni, de megfogadtam magamba hogy utána érdeklődök mert ha mégis valami nemnormális dolog ez akkor azt közlöm vele...aztán ő majd eldönti hogy elviszi e.
2019. aug. 5. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédban is ette a köveket a kutya. A gazdik szerint tök cuki volt... Aztán a 100ezres életmentő műtét már nem volt cuki, mikor a sok kő miatt elzáródott a kutya bele.
2019. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen berögzült rossz szokás is, amiről tiltani kéne, mert tönkreteszi a fogait - ha csinálja már egy ideje akkor ez látható is, kopottabbak a korához képest - valamint megakadhat a belekben vagy felsérti a végbelet távozáskor. Előbb-utóbb orvos lesz a vége.
2019. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kéne hagyni, hogy köveket egyen, megakadhat a belekben, abból pedig műtét lesz.
2019. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!