Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám. Mit tegyek?

Meghalt a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pár napja halt meg szegény kiskutyám egy 1 éves boxer. kicsi kora óta nálunk van és nagyon a családhoz nőtt. 2 napja egy rosszul beszerelt szivattyú okozta a halálát. most nagyon üres a kert. a ház. Szinte már családtagnak számított. hogyan dolgozzuk fel?

2019. aug. 5. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Elsiratod, ahogy mások is teszik. Legközelebb pedig nagyon megnézed, mi van az udvaron kutyára veszélyes dolog.
2019. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Utólag? Semmit. Tanulsz az esetből és ha akartok még egy kutyát, akkor biztonságos körülményeket teremtetek neki, akkor elkerülhetők a balesetek.
2019. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
szívem szerint intelligenciához kötném a kutyatartást :( sajnos ez nem megoldható. (a szülést is de ez más téma)
2019. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert baleset érte a kutyát ne tarts már valakit kevésbé intelligensnek te fotelharcos.Itt mindenki el akarja dönteni mások helyett hogy ki érdemel kutyát és ki nem,de ha nálad történne ugyan ez te lennél a világ leghibátlanabb embere.Te persze érdemelnél másikat,nem? Nálad a véletlenek,a balesetek nem problémásak mások viszont felelőtlenek akkor is,ha nem tehetnek egy felmerülő problémáról :D

Az ilyen ember nem érdemel inkább kutyát,de gyereket főleg nem.Rossz indulatú személytől csak rossz dolgok származnak..


Megesnek balesetek.El is üthette volna egy kocsi ahogy millió egy másik kutyát.Ember,állat életébe és egészségébe kerül.Sajnálatos,de valamit nem lehet előre tudni,sejteni hogy gondot jelenthet.Még a híres női megérzéssel se.


Részvétem a kutyusotokért.Én a 16 éves kutyám halála után szintén éreztem az űrt.Nem kellett már a napi séta,a reggeli vitaminos kaja előkészítése,nem kellett végig néznem a folyosót nem-e csúszott be egy kis pisi..

Lassú volt a kis drágám az utolsó egy évében,de így is jól kihoztuk a helyzetből amit lehetett.

Sok képem van róla a lakásban,nem pótolja,de jól esik néha látni.

2019. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-es, te se vagy okos, úristen. remélem se kutyád se gyereked. ne szaporodj kérlek
2019. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
4-esnek nagyon is igaza van, nem értem miért van lepontozva.
2019. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!