Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mit érzékel?

A kutyám mit érzékel?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka felpattant a kutyám és elkezdett morogni majd ugatni. Nagyon hatalmas sokkban vagyok...

2019. aug. 6. 00:35
 1/7 anonim válasza:
100%
egyszerűen csak álmodott valamit :D Nekem is volt olyan mikor random elkezdett ugatni az egyik kutyám az éjszaka közepén.
2019. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

/etc/init.d/daemon

De csak mert számítástechnika kategóriába tetted

Mintha szexshopba mennél egy kiló kenyérért

2019. aug. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Wifi-t
2019. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 válasza:
Coil whine-t érzékelt.
2019. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
100%

@#2:

Na ugye. Kérdező már azt se tudja, mit csinál, ennél jobban nem is illusztrálhatná a traumát, amely érte.


@Kérdező:

A kutyák érzékenysége némely amúgy hétköznapi érzék esetén is (mint a hallás vagy a szaglás) a számodra elképzelhetetlen tartományokba terjed ki. Az, hogy te nem észleled az utca túloldalán elsétáló embert, vagy az épület mozgásából eredő zörejeket, nem jelenti azt, hogy a kutyádat valami fizikailag nem létező dolog nyugtalanította (jó, ezt nem mondod ki, de a hasonló kérdések ilyesmire szoktak irányulni). Ezenkívül közismert, hogy a kutyák is álmodnak, lehet, hogy valami lidércnyomásból ébredt. Nem mondom, hogy nem kell odafigyelni az ilyen váratlan jelzésre, de ha ilyenkor azt tapasztalod, hogy nincs tűz, gázömlés, nem reped a fal, próbáld megnyugtatni a kutyát, és feküdj vissza nyugodtan.

2019. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 6. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig felsorolt tippek mellett az is lehet, hogy egy enyhe földrengést érzékelt.


Múltkor volt egy az én térségemben, onnan tudtam hogy bemondták valahol. Nekem nem tűnt fel.

2019. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!