Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam pelusra a...

Hogyan szoktassam pelusra a kutyam?

Figyelt kérdés
van egy 5 honapos csivava kiskutyam, neten olvastam hogy lehetne pelusra szoktatni. de egyszeruen nem sikerul. mindig oda vegzi a "dolgat" ahol o akarja. pedig mar mindennel probalkoztam, vagyis majdnem mindennel. olyat ne írjatok pls hogy ussek ilyenkor a seggere vagy az orrara vagy ehhez hasonlok mert nem fogok.. keptelen lennek bantani ot meg ha csak egy kis utesrol is lenne szo. esetleg valami tipp hogy hogyan lehet pelusra szoktatni? a valaszokat elore is köszönöm (bocsi a ekezet nelkuli szavakert de telefonról irtam a kerdest)
2019. aug. 7. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Sehogyan. 5 hónaposan már lassan szobatisztának kellene lennie. Amit úgy érhetsz el, ha gyakran kiviszed, eleinte 2-3 óránként, míg eljuttok a napi 4 sétához.
2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy. Ennyi idősen már rég szobatisztának kellene lennie. Akármilyen hihetetlen, a kis mérete ellenére ő is kutya. Azaz igényli a sétát, az új ingereket stb.


A pelust a lusta gazdáknak találták ki, akik képtelenek szobatisztaságra nevelni és sétáltatni a kutyát.

2019. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Leírom neked hogyan ...


Figyelj .



1.lepés .

Hányok azoktól az emberektől akik pelenkára szoktatják a kutyájukat . Undorító ....


2. Lépés

Szépen bemész a fürdőszobába vagy tök mindegy hova csak tükör legyen a helységben. Veszel egy nagy levegőt és ha látod magad a tükörben köpsz egy jó nagy adagot. De az meg jobb ha van benne egy kis takony is . Ezt követően kérdezd meg magadtól, hogy miért kell ilyen butaságon gondolkodni ??!! :D


3 . Poénkodást félre téve ha annyi eszed nincs , hogy le vidd többször és ha lent végzi a dolgát megjutalmazod és mondjuk 2-3nap után ezeket eltolod 30-60 perccel és a végére lesz egy olyan kutyád aki szobatiszta . Akkor ajándékozd el azt a kutyust gondos helyre ahol tanítják és foglalkoznak vele nem egy csövi pelenkára pisiltetik .

Neked macska kelett volna ....

2019. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ne akarj már bentre szoktatni egy kutyát. Az ilyenek tényleg tartsanak macskát. Kiskölyök, 'gyerek' nevelni kell. Ha nincs arra kapacitásod, hogy szobatisztaságra szoktasd képzelem mennyit foglalkozol sétálsz és játszol vele... akkor meg minek kutya?!


Amúgy.... ha pisilt/kakilt utána tedd rá a pelusra-egy idő után rájön miért viszed oda mindig. Ne büntesd ha nem sikerül de jutalmazd ha igen. Ennyi. Amúgy a kintre szoktatás is így megy

2019. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
annyi eszem nekem is van hogy kivittem volna udvarra pl mert kertes hazban lakom, de rajta kivul van meg kutyánk aki nem jon ki jol vele. mikor megprobaltam kivinni akkor is majdnem megtamadta a kicsit. de azért koszonom az eloiteletes semmire valo "valaszokat". es btw nem véleményt kertem hanem valami tanacsot vagy tippet barmit de nem véleményt
2019. aug. 8. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Tipp : ásd el magad
2019. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oke. ezentul nem fogom megnezni a merdesre erkezo valaszokat mert ilyen hulyesegekre nem vagyok kivancsi. es latszik milyen szuleid/szuleitek lehetnek, eleg jo nevelest kaphattatok de ez engem nem erdekel. szegeny hogy milyen magyar emberek vannak. na m1
2019. aug. 8. 12:54
 8/12 A kérdező kommentje:
*kerdesre
2019. aug. 8. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Szobatisztaságra szoktasd, ne pelusra. Az nem kifogás, hogy a kertben van egy másik kutya, aki nem jön ki jól vele, könyörgöm, egy csivavát igazán nem nagy kunszt kézben felkapva kivinni kerten kívülre, ahol a nagyobb kutya nem fér már hozzá. Főleg, mivel már 5 hónapos, az oltásainak meg kell ilyenkorra lennie, tehát sétálhatna. Ott szaglászna és elvégezné szépen, akkor jól megdicséred, otthon meg ha végzi és rajtakapod, rákiabálsz és jól leszidod.
2019. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
"Btw" akkor is te vagy a hülye, mert a kinti kutyát sem sikerült normálisan megnevelned, hogy ne bántsa a többi kutyát.
2019. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!