Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor jöhet fel az ágyba?

Mikor jöhet fel az ágyba?

Figyelt kérdés

A kutyusomat ma reggel ivartalanították(kan).

Mikor jöhet fel az ágyba?

Nem ugrálna emelve lenne fel és le is az ágyból.

Nagyon fel szeretne jönni az ágyba eddig minden este ott aludt velem.Máshol nem igen tud,akar aludni.

Mielőtt valaki ítélkezne miattam alszik az ágyba.Alvás zavarom van és amióta velem alszik megszűnt a problémám.

Az ágyba terítenék alá pelenkát.


Negatív kommenteket nem kérek.


2019. aug. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hátha mindig veled aludt és van alatta pelenka akkor nyugodtan rakd fel . Ott lesz neki a legjobb ha eddig is veled aludt .
2019. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
Miért kellett ivartalanítani szegényt?
2019. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért hogy meg hosszabítsd az életét akár több évvel is . Na meg azert mért a nem kívánt szaporulat csak teher a menhelyek számára . Na meg azért mert egy ivaros kan csak szenved ha nem tenyésztésre alkalmas ...
2019. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja már így értem.
2019. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még nem engedném fel, így műtét után.


Inkább az ágyam mellé tenném a kiságyát (ha van olyan, ha nem akkor megágyaznék neki ott pokróccal, párnával...)


Így közvetlenül melletted van.

2019. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az ágyam mellett volt neki az ágya,amin szokott aludni ha elmegyünk itthonról.De nem akart bele feküdni.Aztán sikerült elaltatnom az ágyikójába és éjjel felugrott hozzám az ágyba szóval nem zavartam már le őt :)

2019. aug. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!