Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Carmen tesztes keverék kutyát...

Carmen tesztes keverék kutyát vagy fajtiszta Labrador Retrievert érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

A keverék kutsusok összetétele: Golden r. Labrador r. és Német juhász.


Mindegyikkel foglalkozva lenne természetesen. Kutya iskolába járnának. A család/kert alapvető védelmére és barátságára lenne szükség amellett, hogy intelligens.


Elméletileg a Carmen tesztes keverékek is jól hangzanak-e feltételek mellett.



2019. aug. 8. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem értem miért ne lehetne a fajtatiszta labrador is carmen tesztes. :D

Sőt igazából ez a tenyésztők körében elterjedt dolog, nyugat európában népszerűbb mint itthon.


Mi nem fogjuk tudni megmondani neked hogy melyik a jobb választás. Neked kell eldönteni.

A személyes véleményem:

Ha konkrét show vagy munka céljaid vannak vagy konkrét elképzeléseid akkor labrador.

Ha csak hobbira, kedvencnek (amire te is szeretnéd) akkor a keverékek is tökéletesek.

A kutyasulikkal meg nagyon vigyázz! Nagyon sok kontár semmirevaló van

2019. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha azokra a Carmen tesztes kölyköre gondolsz akik jofogason is kint vannak akkor inkább vegyél fajtatiszta kutyát vagy fogadj örökbe menhelyről, gyepiről vagy fajtamentéstől. Nekem már az sem tetszik, hogy több generációs keverék kutyákat szaporitottak egymással majd 10-15 ezer forintért eladják őket.


Egy törzskönyves fajtatiszta labrador vagy akár milyen fajta ára 100 ezertől a csillagos ég a határ.


Nekem a labradorokkal az a tapasztalatom, hogy nem túlzottan alkalmasak őrzésre ugatni ugatnak de bárki bejöhet tőlük de társnak barátnak kiváló.


Ha bemész egy menhelyre és elmondod milyet szeretnél tudnak ajánlani neked szerintem nem is egy kölyköt.

2019. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kangal2018 válasza:
70%

Study szerint a labradorok 25%-a genetikai hiba okán extrém módon hajlamos az elhízásra. Neutralizálás nélkül is. Ez nem gyógyítható.

Jobb keveréket menteni.


[link]

2019. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!