Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is halottatok erről? vajon...

Ti is halottatok erről? vajon mi lesz a banya sorsa?

Figyelt kérdés

én tegnap este láttam a videót...


szerencsétlen állat ezt érdemelte ?

18+


[link]


2019. aug. 8. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Nem tudom, nem vagyok jogász.

2019. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"vajon mi lesz a banya sorsa ?"


ezt csak költőien kérdeztem, mivel a városi bíró anyósa...

2019. aug. 8. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Valószíneg simán megússza! Azzal a nővel sem csináltak semmit, aki kinyírta a teknőst az állatkertben... :/ Ettől függetlenül nagyon remélem, hogy lesittelik a pichába 3 évre!
2019. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hogy lehet ilyet csinálni ? az ilyennek mi zajlik le az agyában mikor az aszfalton húzza a kutyát ?
2019. aug. 8. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ezt csak hivatalos eljárástól eltekintve lehet elintézni.

Amikor senki nem látja,símaszkba vascsővel átrendezni a vén curva arcát,hogy amikor tükörbe néz eszébe jusson hogy mit tett és mit kapott érte.Ennyi.

2019. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Max felfüggesztettet fog kapni, sajnos.
2019. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

és már hánnyal megcsinálhatta, vagy megfogja csinálni...

szerintem, ha mégis börtönbe rakják, vagy kap 2 év Felfüggesztettet, ( ez a valószínűbb)

már csak azért is neki fog állni brahiból, vagy csak bosszúvágyból kínozni, szenvedtetni, gyilkolni

2019. aug. 8. 21:37
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Pénzbüntetést fog kapni és/vagy felfüggesztettet valószínűleg. Bár nem kizárt, hogy valakik átrendezik az arcát egy csendes sötét helyen, megérdemelné.
2019. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbánást tanúsít, akkor szóba sem jön a 3 év, legrosszabb esetben is felfüggesztett a vége. Az egész azon múlik, hogy a bíróság elhiszi-e a megbánást. Az ehhez hasonló ügyekkel az a baj, hogy nincs ügyvéd, aki kiálljon a megkínzott kutya mellett és elérje, hogy a legsúlyosabb büntetést szabják ki, mert az állambácsi nem fogja állni az ezzel járó költségeket.
2019. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Megússza. Embergyilkosok is szabadlábon rohangálnak, vagy felfüggesztett.
2019. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!