Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetekn otthon hadhatjuk...

Ateszkapitány3 kérdése:

Szerintetekn otthon hadhatjuk a kutyankat?

Figyelt kérdés
Tudom nem ismeritek a kutyamat ezert nehez erre valaszt adni deee azert lehhet tud valaki okossat mondani. Lengyelorszagba megyunk autoval es baar mar voltunk a kutyival hosszabb uton ezt azert nen akarjuk bevallalni meg amugy se elvezne az egeszet szerintunk. Nagynenimhez vinnem a kutyat es ot szereti meg ott amugy is van egy kutyi akit szeret deeeee alapbol egy mentett picit felos nagyon ragaszkodo kityank van... Aki hogyha rlmegyunk par orara nyuszitve jon oda hozzank. Szerintetek itthon hadhatnank anelkul hogy barmilyen maradando trauma erje őt? Igaz hozza kell tennem hogy en azt hallottam hogy nincs idoerzekuk a kutyaknak deee haat naaaa....

2019. aug. 10. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Vigyétek a nagynénidhez, vagy bármilyen rokonhoz de semmiképp ne hagyjátok otthon egyedül, felügyelet nélkül ennyi időre. Nem mondtad mennyi időre mentek, de gondolom nem egy nap, úgyhogy mindenképpen keressetek valakit, aki figyel rá. Jobb biztosra menni, bármi történhet.
2019. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

A fő kérdés, hogy mennyi időre mentek?

Ha csak egy hétvégére, akkor ne vigyétek, ha 2 hétre, akkor vigyétek!

Ha a nagynénédnél biztonságban van, nem tud elszökni bánatában utánatok és a nagynénéd lekezeli a kis lelkét, amikor szomorkodna, akkor rövid időre nála hagynám, ... de ehhez valóban ismerni kellene a kutyát.

Nekem volt 10 napos távolléthez kapcsolódóan nagyon szomorú kutyaélményem, én azóta a másik kutyám nélkül sehova nem utazom 1 napon túlra.

Ha nem tudnám vinni a kutyát, inkább el sem megyek.

2019. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 qkker1 ***** válasza:
95%
Ezt még olvasni is fáj! A kutyát nyugodtan otthon haGYhatod, de a nyelvtankönyvet és a helyesírási szótárt erősen javallott magaddal vinni.
2019. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4 napra megyunk. Es elnezest de angol billentyuzetem van ekezeteket nem tudok irni.
2019. aug. 10. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Xdddd. Nem az ékezetekkel van a baj .
2019. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Az látszik, hogy mennyire buta vagy és nem tudsz írni. Mi köze az angol billentyűzetnek ahhoz, hogy még a hagyjuk-ot sem tudod leírni helyesen? Komolyan, bizonyos intelligencia alatt tilos lenne kutyát és gyereket vállalni.
2019. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

Szerintem elég egyértelmű, hogy nem a szülők egyik tagja írta ki a kérdést, hanem a gyerek.

2019. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 qkker1 ***** válasza:
59%

"Es elnezest de angol billentyuzetem van ekezeteket nem tudok irni.

"


A böngésző hibajavítója aláhúzza, ad javítási tippeket;

Angol billentyűzeten is megoldható az ékezet;

Gondolom vessző van az ;

haGYHatjuk, független a billentyűzettől;

2019. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Hagyd a nagynénidre,nem lesz semmi baj.


8 éves kutyánk most volt elsőnek kutyapanzióban 5 napot.


Előtte sose volt sehol, ebben a panzióban 2 éve 1 éjszakát,mert esküvőre mentünk. De ennyi. Kicsit tartottam,hogy most 5 napig idegen helyen lesz. De mivel kolléganőm kutyapanziózik én benne megbízok.


Nem volt semmi baj az 5 nap alatt.

Mikor haza hoztuk,meg még másnap is nem kereste a társaságunkat annyira,elvonult a szobámba az ágy alá,de de ez 1,5 nap volt. Vissza kellett állnia,utána minden vissza került a régibe. Én annak tudom be,hogy tényleg sose hagytuk több napra sehol.

2019. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Hosszabb időre otthagyod, akkor lehet, annyira ideges lesz pár óra után, hogy leszedi a függönyt, felmászik a székekre ágyra és lekakilja bosszúból és bele mászik és szétkeni,

mint van egy ismerősöm akinek az uszkár kutyája ezt művelte, amikor fél napra magára hagy-ták.


Ja még,

"hagy, hagyni" a szó

és nem had, hadni, mert az a "had" haderőt jelent !

(Bocsánat az utóbbi megjegyzésért.)

2020. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!