Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutya miért ehet követ?

Felnőtt kutya miért ehet követ?

Figyelt kérdés
Mintha legtöbbször akkor csinálná, amikor beszélgetünk, hogy figyeljünk rá, pedig nem akarok emberi tulajdonsággal felruházni egy kutyát. Nem saját amúgy, csak érdekel. Ha jutalomfalatot adunk neki legtöbb esetben kiköpi, de az is eszembe jutott, hogy már csak azért is bekapja, hogy kapjon. Ti kutyátokkal előfordult már?

2019. aug. 11. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy kutya sem ehet követ!!
2019. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet a kérdésben picit félreérthetően fogalmaztam, de a szövegkörnyezetből kiderül, hogy nem engedjük neki. A kérdés amúgy az, hogy miért ehetik meg a kutyák a követ?
2019. aug. 14. 08:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért eszik meg?
2019. aug. 14. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg azert, amit irsz. Figyelemfelhivas. Viszont mi nem latjuk a kutyat, hogy tenylegesen mikor es hogyan csinalja, igy csak a Te leirasodra tudunk alapozni.

Hidd el a kutyak rengeteg emberi tulajdonsaggal is rendelkeznek, az “irigy kutya” kifejezes sem hiaba alakult ki. Pedig aztan az irigyseg abszolut emberi tulajdonsag.

2019. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :(
2019. aug. 14. 11:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem az én napom, mindent elírok. :) jelet szerettem volna a végére írni. Egyébként másra én sem tudok gondolni, mert mikor beszélgetünk és nem rá figyelünk, azonnal keresgetni kezd egy kavicsot, amit persze sikeresen meg is talál és akkor mondjuk neki, hogy gyere kapsz valamit, kiköpi és szalad a jutalomfalatért.
2019. aug. 14. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rögzült neki, hogy ha kavicsot vesz a szájába utána jutalomfalatot kap. Tehát te gyakorlatilag jutalmazod azért, mert kavicsot 'eszik'.
2020. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyerscsontot kap rendszeresen?? Barfoztok?


A ragas oromforras kutyaknal es embereknel is. Felszabadit.

2020. okt. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!