Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Felnőtt kutya miért ehet követ?

Mintha legtöbbször akkor csinálná, amikor beszélgetünk, hogy figyeljünk rá, pedig nem akarok emberi tulajdonsággal felruházni egy kutyát. Nem saját amúgy, csak érdekel. Ha jutalomfalatot adunk neki legtöbb esetben kiköpi, de az is eszembe jutott, hogy már csak azért is bekapja, hogy kapjon. Ti kutyátokkal előfordult már?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya,

aug. 11. 12:37  Privát üzenet  

A válaszok
Egy kutya sem ehet követ!!

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 13. 13:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet a kérdésben picit félreérthetően fogalmaztam, de a szövegkörnyezetből kiderül, hogy nem engedjük neki. A kérdés amúgy az, hogy miért ehetik meg a kutyák a követ?

# 2/6Időpont aug. 14. 08:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miért eszik meg?

# 3/6Időpont aug. 14. 08:45 Privát üzenet

Valoszinuleg azert, amit irsz. Figyelemfelhivas. Viszont mi nem latjuk a kutyat, hogy tenylegesen mikor es hogyan csinalja, igy csak a Te leirasodra tudunk alapozni.

Hidd el a kutyak rengeteg emberi tulajdonsaggal is rendelkeznek, az “irigy kutya” kifejezes sem hiaba alakult ki. Pedig aztan az irigyseg abszolut emberi tulajdonsag.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 14. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! :(

# 5/6Időpont aug. 14. 11:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem az én napom, mindent elírok. :) jelet szerettem volna a végére írni. Egyébként másra én sem tudok gondolni, mert mikor beszélgetünk és nem rá figyelünk, azonnal keresgetni kezd egy kavicsot, amit persze sikeresen meg is talál és akkor mondjuk neki, hogy gyere kapsz valamit, kiköpi és szalad a jutalomfalatért.

# 6/6Időpont aug. 14. 11:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felnőtt kutya viselkedési problémák. Mit tudok én magam tenni?
Hogyan szokassak hozzá 2 felnőtt kutyát egy macskához?
Hol találok egy ilyen kutyát? Elvárások lent
Melyik tápot válasszam?
Mekkora belső méretű kutyaházat építsek két felnőtt labradornak?
Hogyan tudnam megnevelni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!