Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok jutalomfalatokat...

Ajánlanátok jutalomfalatokat amiket 1 éves kutyának már lehet adni?

Figyelt kérdés
Milyen márkájút ajánlanátok amiből nem csak csirkés ízű van?
2019. aug. 12. 00:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Adhatsz neki bármilyen jutalomfalatot. Ha képzeni szeretnéd, akkor a lényeg, hogy imádja és azonnal meg tudja enni. Az íze teljesen mindegy, ha ugyanazt etetnéd a kutyával életén keresztül, azzal sem lenne gond.

Üdv, egy tréner.

2019. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Tepertő. Bármire képes érte.
2019. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Én soha nem adnék ilyen kifejezetten jutalomfalatnak legyártott cuccot. Nagy, kemény így haladatlan vele a tréning.

Konkrétan bármit adhatsz neki, amitől nem lesz baja és motiválja. Én egy időben paprikát és uborkát adtam neki és imádta. De a nedvességtartalmuk miatt nem valami ideális...

Szokták mondani a virslit, palizert.

Ên a saját tápját szoktam neki adni.

A szolgálati kutyákat labdával képzik.

2019. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Mi friskies funtastic-ot adunk az bacon sajtos ízű és imádják. Puha így a rudat lehet darabokra törni. Van csak sima bacon ízű is azt hiszem.
2019. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Mi párizsi kockával tanulunk. Most voltam a Fonyódi kutyás strandon ahol muszáj volt egy zacskó carnilove (puha, hal formájú) jutalomfalatot venni, mert kapott egyet es onnantól barmit megtett volna érte.
2019. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Egészen apróra vágott sajtdarabkák.
2019. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!