Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Több kutyám van és ha valamelyik nagy fél vagy fáj neki valami és nyüszít (mert pl ráléptem véletlenül) akkor a legkisebb, a rangsorban legalul lévő azonnal vadul és agresszívan elkezd ugatni mégha nincs is ott csak pl a kert másik végébe de hallja. Nem rám ugat hanem inkább a nyüszítő kutyára vagy csak úgy elfele. Mást nem tesz. Amúgy teljesen problémamentesen élünk együtt, jólneveltek és sosincs veszekedés vagy ilyesmi, akár egy tálból is képesek enni ha én kérem. Szóval ez mitől lehet?
2010. júl. 12. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Sztem aggódik hogy baj van és nem tud segíteni, így inkább ráüvölt hogy hagyja abba a nyafogást-amolyan apuka módra.
2010. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljebb szeretne kerülni a rangsorban, és mikor érzi a nagy kutya gyengeségét, akkor megfelelőnek gondolja az alkalmat egy kis egyenlítésre.
2010. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem próbálkozik igazán? Ugatással mit ér el?
2010. júl. 12. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Az igazán próbálkozás alatt mit értesz? amúgy egyetértek az előttem íróval!
2010. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mit? Akármit. Mert ezt csinálja 2 éve és semmit nem ér el, marad minden ugyanúgy. Ha akar valamit miért nem tesz is érte?
2010. júl. 19. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a főnöktől elég egy morgás is, és attól elfogadja, hogy ez most se jött be. A kutyák nem szeretik veszélyeztetni az épségüket, holmi megjósolhatatlan eredményű hatalomátvételért.
2010. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó de az épp nyüszítő kutya egyáltalán nem reagál az ugatására, nem morog meg semmi, csak megy tovább az élet.
2010. júl. 19. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én nöstény kutyám ugyanezt csinálja. Ő az idősebb, ő a főnök. Ha ő eszik, vagy iszik, a nagyobbik, a Béla, a kaja közelébe sem mer menni. Ha kinn vagyunk a kertben, leheverednek mellénk. De időnként a Tücsök ( ö az asszony)vakkant a Bélának, "Ugyan fussál már le a kapuhoz ugatni". És a Béla hangosan ugatva lerohan a kapuhoz, elijeszti a nagy semmit, aztán visszajön. És sohasem morog, "hogy megint engem küldtél...."
2010. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!