Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Szombathelyen (vagy...

Hol lehet Szombathelyen (vagy annak környékén) Shiba Inu kutyát szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jóideje kinéztem magamnak ezt a kiskutyát. Hallottam róla megannyi jó dolgot, és úgy vagyok vele, hogy szeretnék egy ilyesmi kutyust. Szombathelyen keresgéltem, de nagyon nem találtam fajtisztát.

Tudtok valamerre? Esetleg annak környékén, még Vas megyében?


Válaszokat köszi!



2019. aug. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőket keress. De ha már kifizetsz egy ilyen kutyáért 200-300 ezer forintot, akkor az a pár órás autózás csak nem fog csődbe vinni.
2019. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ritka fajta, örülj, ha találsz az országban bárhol normális tenyésztőt, akinél vannak szabad kölykök is, nemhogy még utazni se kelljen érte.
2019. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"megannyi jo dolgot" :-D Frenetikus. Mo-n a cedrus kennelt ismerem es olyan 300k HuF az ara minimum.
2019. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Hát, ez így nem fog menni, pláne egy nem annyira gyakorta tenyésztett kutya esetében.

Az úgy van, hogy keresel tenyésztőket, érdeklődsz több helyen, és úgy 1, másfél év múlva lesz egy kiskutyád. És ha épp az ország másik végéből kell elhoznod, akkor onnan.

Olyan 250-300 ezer körüli árra számíts.

2019. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!