Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napközben lehet spontán...

Napközben lehet spontán bűzmirigy ürülés (a lakásban, nem lent sétakor)? Szobatiszta kutyáról van szó, viszont a fenekénél furcsa barna folyást találtam.

Figyelt kérdés
Először azt hittem hasmenés, körül is néztem, de sehol nem történt baleset a lakásban, és amúgy az állaga is inkább vizes volt.
2019. aug. 13. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést is én írtam ki nemrég.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10011902-egy..


Azt a tanácsot kaptam, hogy ráér akkor ránézetni, ha oltásra megyünk. (Ez januárban lesz csak) Ebben az esetben menjünk korábban megnézetni állatorvossal vagy nem szükséges? Nem látok idegességet, vakarózást, szánkázást vagy egyéb tünetet a kutyámon.

2019. aug. 13. 14:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi jele akkor majd oltásnál kérdezz rá a dokinál.

Ha meg valóban kiürült akkor nem valószínű, hogy begyullad/besűrüsödik.

Ha januárig észlelsz valami tünetet akkor vidd előbb.

2019. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bűzmirigynek igen jellegzetes (rohadt büdös) szaga van. Érezted?
2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bűzmirigy olyan büdös,hogy azt érezned kellett volna.


Magától nyugalmi állapotban csak akkor ürül ha vmi gond van vele és azért szivárog.


Alapesetben stressz helyzetben szokták elengedni, illetve normál esetben a széklettel ürül.



Dokival nézesd meg.

2019. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!