Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fél a vihartól, de...

A kutyám fél a vihartól, de miért nem hajlandó bemenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Adott egy 6 éves berni pásztor, aki fél a vihartól, főleg ha villámlik és dörög. Van neki kialakítva a garázshoz kutyaajtó, amihez már hozzászoktattam, hogy ki-be járkáljon rajta. Amikor vihar van kimegyek hozzá, bemegyünk a garázsba, hogy érezze ott védve van. Kap jutalomfalatot, beviszem a vizét és a játékait. Viszont amint kiteszem a lábamat a garázsból, hogy bemenjek a házba, jön utánam. Utána azt figyelem az ablakon keresztül, hogy föl-alá rohangál a viharban és szűköl. Volt már valakinek hasonlóval dolga ? Mégis hogyan értessem meg vele, hogy vihar esetén ott biztonságban van ?

2019. aug. 14. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érzi magát biztonságban nélküled. Maradj vele, ha tudsz, amíg tart a vihar.
2019. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Veled szeretne lenni, ő nem fogja megérteni, hogy biztonságban van, elvégre hatalmas dörgéseket hall. Nem tudod bevinni magadhoz vihar esetén?
2019. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Nem is fél!! Biztos csak kitaláltad...
2019. aug. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát én ilyenkor beengedtem az enyémet előszobába és petárdázáskor is. Lehet, hogy elvetendő módszer ez egy kinti kutyánál de nálunk működött. Jól írják a többiek, veled érezné magát biztonságban. Az enyémnek is volt háza, fedett terasz, sőt egy komplett mellékhelyiségbe is behúzódhatott volna mégis az ajtóban nyöszörgött ilyenkor.
2019. aug. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
A kutya stresszel és pánikol, te ledig ezt az ablakból nézed? Komolyan nem értem minek kutya olyanoknak, akik annyit nem képesek megtenni, hogy évi pár alkalommal, ha vihar vagy tüzijáték van, beengedjék a kutyájukat. Inkább csak az ablakon át nézik a szenvedésüket...
2019. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!