Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

A kutyám fél a vihartól, de miért nem hajlandó bemenni?

Sziasztok ! Adott egy 6 éves berni pásztor, aki fél a vihartól, főleg ha villámlik és dörög. Van neki kialakítva a garázshoz kutyaajtó, amihez már hozzászoktattam, hogy ki-be járkáljon rajta. Amikor vihar van kimegyek hozzá, bemegyünk a garázsba, hogy érezze ott védve van. Kap jutalomfalatot, beviszem a vizét és a játékait. Viszont amint kiteszem a lábamat a garázsból, hogy bemenjek a házba, jön utánam. Utána azt figyelem az ablakon keresztül, hogy föl-alá rohangál a viharban és szűköl. Volt már valakinek hasonlóval dolga ? Mégis hogyan értessem meg vele, hogy vihar esetén ott biztonságban van ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vihar, kutya

aug. 14. 00:55  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nem érzi magát biztonságban nélküled. Maradj vele, ha tudsz, amíg tart a vihar.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 14. 01:19 Privát üzenet
Veled szeretne lenni, ő nem fogja megérteni, hogy biztonságban van, elvégre hatalmas dörgéseket hall. Nem tudod bevinni magadhoz vihar esetén?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 14. 01:30 Privát üzenet
Nem is fél!! Biztos csak kitaláltad...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 26%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 14. 03:04 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

Hát én ilyenkor beengedtem az enyémet előszobába és petárdázáskor is. Lehet, hogy elvetendő módszer ez egy kinti kutyánál de nálunk működött. Jól írják a többiek, veled érezné magát biztonságban. Az enyémnek is volt háza, fedett terasz, sőt egy komplett mellékhelyiségbe is behúzódhatott volna mégis az ajtóban nyöszörgött ilyenkor.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 14. 04:39 Privát üzenet
A kutya stresszel és pánikol, te ledig ezt az ablakból nézed? Komolyan nem értem minek kutya olyanoknak, akik annyit nem képesek megtenni, hogy évi pár alkalommal, ha vihar vagy tüzijáték van, beengedjék a kutyájukat. Inkább csak az ablakon át nézik a szenvedésüket...

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 15. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 4 hónapos tacskó kiskutyám nem hajlandó a pelenkára pisilni. Mit csináljak vele?
Vihartól való félelem?
Most kaptam egy 8 hetes husky kiskutyát, de nem hajlandó semmi mâst enni, csak száraztápot. Mit tegyek, hogy mást is egyen?
Mit csinaljak, ha a kiskutya nem hajlandó a helyén aludni?
Most kaptam egy 8 hetes keverék picike spániel kutyust. Nem akar vizet, sem tejet inni. Csak az ételre öntött húslét hajlandó leinni. Ez normális? Mit csináljak, hogy igyon vizet is?
Miért nem hajlandó a kutyám sétálni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!