Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anyamacska rendszeresen...

Az anyamacska rendszeresen bántja a kutyát, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elöl lakott a macsek fe mikor megszült hátrahozta a kicsiket mi pedig megengedtük neki. Most a melléképületben laknak. Eleinte a kutyus elkergette a macskát most meg már a macska tettorizálja a kutyát. Mindig felpofozza ha úgy érzi baj van. De szegény beagle mmár elég idős és nem csinál olxankor semmit csak arréb megy. Sajnálom őt nagyon mert nem akarjuk hogy a macdja megkeserítsr az öregkorát. Mit lehetne tenni?

2019. aug. 15. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd őket békén, a kutya ráfog jönni, hogy nem érdemes a macskát piszkálni és nem fog a közelükbe menni.

Vagy akkor zárd őket külön, ha ennyire aggódsz, de nyilván gondolom nem tudod megoldani a szeparálást, mert akkor már megtetted volna.


És legfőképp, ha elmentek a kiscicák akkor IVARTALANÍTSÁTOK KI AZT A SZERENCSÉTLEN MACSKÁT.

2019. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

#1:

IGEN!

2019. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
majd ők eldöntik.
2019. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te feküdnél ott a kisbabáddal, és egy nálad nagyobb és erősebb lény ólálkodna körülöttetek, akiről tudod hogy veszélyes lehet (te mondtad hogy kergette a macskát), akkor szerintem te is megtennél mindent hogy minél messzebb legyen tőletek.


A kutya is rá fog jönni, hogy mi a tantusz.

2019. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

1. Tanulj meg végre helyesen írni! Gondolom kisgyerek vagy, hogy ilyen borzalmas az írásod. A szüleid nem segítenek a háziban?

2. Ne szaporítsatok macskákat!

2019. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Istenem...miért lennék kisgyerek?! Igen mert siettem és csak odakörmöltem...de nem gondolom, hogy bármiért is magyarázkodnom kellene...a kérdés pedig nem az volt, hogy szaporítsak-e vagy sem! Az állatoknál ( pláne mivel a macskám az utcáról lett befogadva) nehéz meghatározni, hogy mikortól fogamzóképes! Az orvos sajnos nem tudta meghatározni ezért lett terhes, de szintén semmi magyarázatot nem szükséges hozzá adnom. Ha hasznos választ, vagy tanácsot nem tudsz adni inkább semmit se mondj :)
2019. aug. 16. 11:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve a rosszindulatú megjegyzéseidet is megtarthatod magadnak itt semmi szükség nincsen rá.
2019. aug. 16. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Annál szomorúbb, hogy felnőtt létedre sem tudsz írni. Látszik, hogy megpróbáltad, csak nem ment. Gondolom úgy vagy vele, hogy a hibás szavak vagy mondatrészek piros aláhúzásától csak szebb lesz a szöveg... Alap dolog pedig, hogy nyilvánosan kirakott bármilyen megfogalmazást helyesen írsz ki. Persze ha menne.

A macskát pedig lehetett volna ivartalanítani. Jobb is, ha nem magyarázod az alacsonyabb értelmi képességet és a felelőtlenséget!

2019. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy megérted amit írtam és másokat boldogítasz a rosszindulatú természeteddel de ezek szerint nincs kit boldogítanod vele :) Továbbra sincs semmi közöd ahhoz, hogy mit és mikor fogok csinálni :) Mivel a kérdésemre érdemleges választ nem tudtál adni szerintem semmi szükség rá, hogy feleslegesen felmérgeld magad és próbálj egy idegen embert megsérteni..legalábbis engem felesleges! Inkább foglalkozz a saját életeddel...nem jó dolog ha rosszindulatúnak lenni :)
2019. aug. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!