Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 különféle fajtiszta kutyát...

2 különféle fajtiszta kutyát pároztatni?

Figyelt kérdés
pl: yorki csivava
2010. júl. 13. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
A kérdésed az, hogy lehet-e? Persze hogy lehet, aranyos keverékek lesznek belőle.
2010. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

lehet, de minek, tele van a világ kóbor kuytákkal meg újszülött kóbor kutyakölykökkel...


ráadásul pont két ilyen gnóm "kutyát" szaporítani :-( semmilyen kutyafunkciót nem tudnak ellátni, mint pl. őrzés, védelem, és még csúnyák is szegénykék. brrrrr...

2010. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet. De minek? Hogy még több keverék legyen? Egy csaj bichon bolognese-t, shih-tzu-val keresztezett. És 20 ezerért adja (szeretné adni) a kiskutyákat. Nem kell senkinek.
2010. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
6:48-as hol laksz?
2010. júl. 13. 07:21
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Bolognese-t shi tzu-val?Kíváncsi lennék,hogy néznek ki a kicsik...biztos rondák szegénykék...:)

Kérdezőnek:szerintem semmi akadálya annak,hogy pároztasd őket,gyakran én is kíváncsi vagyok,hogy hogy néznének ki különféle fajtatiszta kutyák utódai:)Mondjuk én a puszta kíváncsiságom miatt nem szaporítok/tenyésztek ki keverék kutyákat:)

Miért lenne a kicsiktől több kóbor kutya?HA nem tudja eladni,vagy legalább elajándékozni őket,akkor gondoljátok a kérdező kidobja az utcára a kutyákat?

2010. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy ő vagy a leendő gazdák kidobják, hanem ezek leszármazottainak a helyzete bizonytalan. Ha csak 4 kutya születik, és csak kettőt szaporítanak megint tovább, és azoknak is csak négy kölyke lesz és így tovább, akkor ki lehet számolni az hány kutyát jelent. Ezeknek ő már nem tudja garantálni, hogy jó sorsuk legyen, mert nem is fog tudni róluk, és ki tudja, milyen emberhez kerülnek.
2010. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Pont a yorki az ami eléggé nehezen szül, sokszor császárral tud megszülni csak. A csivavát nem ismerem, de én úgy gondolom ő sem lehet más. Így lehozni egy keverék almot, aminek nem is biztos, hogy lesz gazdája, rákölteni a szűrésekre és a császárra, nem biztos, hogy megéri.
2010. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,de semmi értelme gondolj bele semmi értelme!!!!szegény kutyák és a menhelyen is mennyi van!!!!szegény párák

és az utolsó még azt hangoztatja hogy nem érné meg..szerintem nem a pénz miatt nem érné meg hanem....

2010. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt most mi a kérdés, könyörgöm? Ennyire nem tudsz fogalmazni?
2010. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Minden kutya fajtiszta, bár nem mind fajtatiszta. Tanulj meg fogalmazni. Legalább egy egyszerű mondat ne okozzon már nehézséget! E mellett nem árt tisztában lenni az egyes szavak jelentésével sem.
2010. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!