Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius-k9 Idc powerhám beállít...

Julius-k9 Idc powerhám beállítása!?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem a kutyámnak egy ilyen hámot 0-ás méretben. A kérdésem annyi lenne hogy a mellövnek mennyire szabad lazának lennie? Elvileg akkor jó ha a hám mellkasi pántja 4 újnyira van a lábaktol ami nallunk igaz viszont lazának gondolom a mellövet. Eléggé el tudom húzni a kutya testétől.

A másik kérdésem hogy ti úsztattátok benne a kutyát? Félek hogy befogja az a koszos víz és azért elég drága volt :D



2019. aug. 16. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudod húzni a kutya testétől, akkor nagy.

Viszont szerintem jobban át kellett volna gondolni a hám választást. Tudom hogy most nagy divat lett ez a fajat K9 hám, de ortopédilag elég egészségtelen, leszorítva a kutya vállát, nem tud benne rendesen lépni. Nézz utána, vannak róla videók. Amúgy könnyen tisztíthatóak, ha koszosak lesznek, emiatt ne aggódj.

2019. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hám oldalán pont hogy az olvasható hogy direkt úgy lett kifejlesztve hogy jól tudjon benne mozogni a kutya és nem gyakorol nyomást a végtagjaira. Szóval pont hogy egészségesnek kéne lennie. Nem tudom én nem értek hozzá, de csak jókat hallottam róla :).
2019. aug. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!