Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy el mellőlem mindig...

Miért megy el mellőlem mindig a kutya?

Figyelt kérdés
A családból a kutya mindenkihez jobban kötődik mint hozzám! Pedig én foglalkozok vele a legtöbbet, én simogatom a legtöbbször, mégsem szeret. Én bármit megadnék érte, viszont, amikor oda megyek hozzá arrébb sétál egy métert. Nagyon rosszul esik, nagyon sokszor sírok érte :(

2019. aug. 17. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy? Remélem 12 alatt, ha ebből ilyen nagy problémát csinálsz. Es nem az számít hogy te játszol vele a legtöbbet. Egy kutya meg amúgy sem méri grammban a szeretetet.
2019. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ez a tisztelet jele. A falkavezernek helyet ad szo nelkul. Teged tekint egyedul falkavezernek. Hozzad (kozeledbe) csak akkor mehet oda,ha hivod. Ennek megfeleloen,ha odamesz,oda kellene hivnod magadhoz helyette.
2019. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és igen sírok érte, nem szégyenlem, a kutyám már öreg, egyre többet aggódok, erte, nem az a konkrét problémám hogy nem szeret, mert tudom hogy igen, csak olyan értelemben írtam ezt, hogy amikor a szüleim ott kint ülnek akkor ő odaül melléjük, mellém pedig nagyon ritkán. (a másik kommentelonek köszönöm, de ennek a senkinek nem)
2019. aug. 17. 17:43
 4/4 A kérdező kommentje:
És még mindig nem kötelező választ írni, szóval ha ennyire mely, és komoly érzelmeket váltott ki belőled ez a kérdés, akkor lehet tovább sétálni. És tudom, valamennyire meggondolatlanul írtam a kérdést, tudom, hogy szeret, meg abban igazad van hogy nem grammba méri a szeretetet, de senki nem kért arra, hogy itt elkezdj kiosztani. Úgy gondolom értelmes ember nem csinál ilyet, szerintem a kérdésből láttad, hogy nem nevetve, mosolyogva írtam a kérdést, és még belémböksz egyet! Ezzel le is zarnam a témát!
2019. aug. 17. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!