Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te kutyád, hogy szokott...

Te kutyád, hogy szokott jelezni amikor éhes?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 08:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
30%
Általában körülöttem ugrál
2019. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Keresi a szemkontaktust, és ha ránézek, egyszer-kétszer körbekergeti a farkát.
2019. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

ugrál fel alá.

de hiába fix etetési időpont van napi kétszer.

2019. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy nem jelez. Tudja, hogy a reggeli és esti séta után kap enni, vár türelmesen.
2019. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A reggelinek és a vacsorának fix időpontja van.

Két kutyánk van, az egyikük türelmesen vár, míg a másikuk nyüszög, és ha már nagyon éhes, felugrik két lábra.

2019. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a gazdi kajájáról van szó, akkor mindig éhes.
2019. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyáim mindíg éhesek, még kaja után is úgy csinálnak, mintha 2 hete nem kaptak volna.

Fix időben van az etetés egyébként, így nem kell jeleznie. De előtte kb 1 órával már nagyon figyelnek minden mozdulatomra.

2019. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Este etetem, nem mindig ugyanakkor. Hat felé már van, hogy leül elém, vagy oldalra fekszik és elkezd magyarázni (nyöszörögni, mormogni, vakkantgatni), ekkor jelzi, hogy már éhes. Akkor szokott ilyen lenni, amikor este viszem sétálni, így még nem adok neki enni a megszokott időpontban, vagy amikor későn jövök haza.
2019. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Reggelit séta, játék után szoktam itt általában sehogy.

Vacsit séta, játék, tanulás és agility után szoktam. A vége felé már mennek a garázs ajtóhoz (ott szoktam etetni) ha nyitva van az ajtó akkor a kajás szekrényt bámulják.


Szokott lenni az is, hogy a kis vizsla keverékem megsértődik még a nagyok agilityznek és elmegy aludni vagy valahol a földön lefekszik és bevágja a durcit.

2019. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kutya ösztönlény ha kaját lát mindig enne.
2019. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!