Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?...

Mi lehet a kutyám baja? Esetleg járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Egy 5 éves németjuhász szuka kutyáról van szó. Kb 2-3 hete elkezdte magáról letépni a szőrt, de sebesre. Van neki bolha kullancs elleni nyakörve. Vettem rá spot cseppet. 4-5 naponta fürdetem. De nem hadja abba, sőt mostmár kezd gennyesedni is a sebe. Kenem federol sebolajjal. Mit tudok még megpróbálni? Járt már így valaki? Oltásokat féregtelenítés minden évbe megvolt.
2019. aug. 21. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Állatorvos?!
2019. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet, állatorvosnál kéne megnézetni, rühös vagy ilyesmi, könnyen kezelhető. Jobb megelőzni, hogy elharapóddzon a dolog, a gennyes dolgokkal jobban fogtok szívni.
2019. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez a nagyon gyakori fürdetés irritálja a bőrét?
2019. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Állatorvosra jelenleg nem nagyon telik sajnos. Vakarózni nem láttam csak tépi magát. Fypryst combo cseppet vettem neki az elvileg bolha atka és tetű ellen is véd. Kennelt pedig protect rovarírtóval kezeltem le. Fürdés után 2-3 napig nem tépi magát majd megint elkezdi. Több kutya samponnal is próbálkoztunk eredmény ugyanaz.
2019. aug. 21. 18:38
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
A lehető legrosszabb,ha nem tudod mi a baja, csak össze vissza kísérletezel, valószínűleg többet ártasz, mint segítesz! Mindenképp állatorvos, kérj kölcsönt a családban valakitől! Ha nincs rá pénzed, ne tarts kutyát.
2019. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs pénzed miből vetted ezt a sok különböző szert a kutyádnak?

Meg valószínűleg ha nem vettél volna neki semmit, hanem egyből orvoshoz viszed fele ennyibe sem került volna mint így hogy kísérletezgetsz.

2019. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha 4-5 naponta samponnal fürdeted, nem csoda hogy tönkre ment a szőre, bőre. Gratulálok. Havonta!!!! 1 fürdés ami javasolt.


Tudom, szokásos itteni duma, de ha látod hogy halálra tépi magát a kutya és nem telik állatorvosra akkor minek tartod szerencsétlent? Nehogymár ne legyen 10 000 ft plusz pénzed szerencsétlen állatra.

2019. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Nincs félretett pénzetek dokira?ez azért fura számomra.de tényleg menj vele.dokihoz,rögtön.legtobb helyen megengedik hogy később fizess
2019. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki van fésülve tisztességesen az aljszőre? Fürdés után megszárítottad?

Vagy nyakörv, vagy spoton. Mivel fürdetted idáig?

2019. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg rühes. Te is elkaphatod. Állatorvos kell!
2019. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!