Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyának platinum...

Kölyök kutyának platinum puppytáp jó?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik táp a legjobb. Nekem az összetevői ennem a tápnak tetszettek a legjobban. Amugy kölyök csivaváról van szó.Néztem még a royal canint meg az N&Dt meg ugye a britet meg a platinumot. Az áruk nem érdekel csak a minőségük. Szerintetek melyik a legjobb táp vagy ti melyiket ajánljátok?

2019. aug. 21. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Platinum tökéletes, de abból csak csirkés van kölyök, szóval csak akkor add ha nem allergiás rá. Royal nem túl jó táp, de azt mondják a “starter” tápja jó...nem tudom az meddig adható. N&D és Brit szintén jó márkák, nem lőssz velük mellé.

Én Platinumot adnék, a sajátomat is azzal etetem.

2019. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem yorshire terrierem van. Ő select gold tápot eszik. Nagyon tudom ajánlani
2019. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A brit azért minőségben kicsit a platinum és az N&D alatt van, inkább felső középkategóriának mondanám, a royal starter tápját hozzátáplálásnál szokták adni, 2-3 hónapos kor után már nem, a többi tápja meg rettenetesen túlárazott, feleslegesen sok gabonával.

A platinum különlegessége, hogy hidegen sajtolt, ez elvileg egy olyan eljárás, ami mellett sokkal jobban meg tudja őrizni a tápértékét, mert nem esik át olyan magas hőkezelésen. Arra tényleg figyelj, hogy ha allergiás a csirkére, akkor ne add neki, de amúgy a platinum egy kiemelkedően jó minőségű táp, ahogy az N&D is.

2019. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Britből a Care termékcsalád egyel jobb minőség, mint a Premium, ha úgy döntesz maradnál a közép árkategóriánál
2019. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel etetek. Csak ajánlani tudom. Most már felnőtt, így több íz közül lehet válogatni, de kölyökként szerette az enyém a csirkéset.
2019. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!