Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csodálatos kutyadoki műsorai...

A csodálatos kutyadoki műsorai nincsenek meg DVD-n?

Figyelt kérdés
Párom utálja a műsort, így ha itthon van nem tudom megnézni. Egy TV van, ilyen ötletet nem kérek. DVD-n megvenném, ha létezik egyáltalán.
2010. júl. 13. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a "csodálatosa kutyadokira" ne hallgass, mert kutyasuttogónak mondja magát. meg csak agresszív lesz tőle a kutya. én inkább Victoria Stilwell-t ajánlom, az ő tanácsai nálam is hasznosak :)

Bye: egy rottweiler gazdija

2010. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarul biztosan nem fogod megtalálni, nekem is angolul van meg, de nem az összes :( Illetve a youtube-on és torrenten is megtalálod őket. Ha a nyelv nem akadály tudok adni pár linket :)
2010. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hallgathatsz rá, nem lesz tőle agresszív a kutya.

Ha a válaszadónak az lett, akkor rosszul csinált valamit.

Mellesleg minden kutya más és más, tehát nincsenek kőbe vésett dolgok, de van azért jó pár alap nevelési elv, ami minden kutyánál ugyanaz, viszont ,az hogy hogyan alkalmazzuk az már a kutya egyéni természetétől is függ.


Az meg nem tudom hogy jön ide, hogy Kutyasuttogónak mondja magát. Igen és? Ez a műsor címe. Csak a magyarok, ezt Csodálatos Kutyadokinak fordították le.


DVD-n magyarul nincs, de van könyvben, és nem is drága.

2010. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A könyvet hol találom, hol lehet megrendelni?

Alkalmaztam már pár ötletét Caesar-nak, bejött, nem lett agresszív egyik kutyám sem. 1 nj, 1 ó.snaci. Jobban hallgatnak, figyelnek rám.

2010. júl. 14. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb internetes könyváruházban megrendelhető a könyv.

Az első 4 évad (Magyarországon a 4. fut most) megrendelhető Cesar Millan hivatalos honlapján, de csak angol nyelvű változatban.


/igen agresszívvá válhat egy kutya de csak az agresszív, averzív módszereket használó gazdájától és nem tévéműsortól, pláne nem az erőszakot nélkülöző suttogó módszertől-egy roti némi hozzáértést is igényelne/

2010. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Innen jó pár részt le tudsz tölteni, akár ingyen is.


Az előttem szólónak:

És pontosan mitől lesz agresszív a kutya Cesar módszereit követve? Hogy megpróbálja megfejteni mi a kutya problémája és azt orvosolja, nem pedig a bevett nevelési elveket szajkózza?


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig az az egyik legértelmesebb műsor a tv-ben. A párod miért nem engedi, hogy azt nézz amit akarsz?


Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, nincs DVD változata:

[link]

Itt kellene lenni kiírva, hogy DVD-n is elérhető, de nincs.

2011. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én írtam az előző választ, azt látom az előttem szólót. Ezt nem hiszem el. A port.hu egy kalap kaksi. Amúgy meg a spektrumon is megy és azt sem írják. Mekkora egy nyomorékság már.
2011. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!