Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok ha a saját...

Mit csinálnátok ha a saját kutyátok megharapna?

Figyelt kérdés
Ill. többször is morogna,támadólag viselkedne veletek!
2019. aug. 23. 00:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
20%
Elásnám.
2019. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
32%

Kihívnám az állatorvost és elaltatnám. A családom és a saját életem fontosabb egy kutyáénál.

Mellesleg egy kutya csak úgy nem kezd el támadni a saját gazdájára. Max akkor ha már nagyon öreg, vagy valami betegsége van.

2019. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ez egy vad kutya,amíg kicsi volt nem volt veszélyes a harapása,de hogy kezd nőni így már gáz.
2019. aug. 23. 01:04
 4/41 anonim válasza:
76%
Hogyne, a legegyszerubb kihivjuk a kutya dokit elaltatja aztan holnap után majd lesz másik.. Szerintem is hívd ki a kutya dokit DE azért hogy még kérdezd miért csinhatja, akár lehet hogy egy ivartalanítás segítene is, vagy egy trenenig/kutyaiskola. Ha nem muszáj szerintem első körben ne az altatás legyen a megoldas
2019. aug. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Fish1 válasza:
86%
Elgondolkodnék azon, hogy hol rontottam el a nevelését, aztán kérném egy hozzáértő segítségét.
2019. aug. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 mindentudó99 válasza:
23%
Eltakarítanám a háztól mielőtt egyszer letépi valakinek a fél arcát. Ha ilyen a természete nincs mit tenni. Nem erdemes kockáztatni.
2019. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg én is erőszakhoz folyamodnék aztán ha folytatja akkor mehet a portálról isten hírével.
2019. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Lebüntetném ezt a viselkedést és elkezdeném rendesen nevelni. Ez csak nevelési hiva! Persze egyszerűbb a kutyára fogni, meg agyonverni, lelövetni, stb. De ez mindig csak gazda hiba!
2019. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%

Kutyasuliba vinném, ahol megállapítanák az agresszió okát.


Az agressziót határozottan tiltanám. Az ételt kizárólag a kezemből vehetné el, és csak akkor ha nem morog.

2019. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sok itt a hozzáértő és,hogy annyira ismernek minket mint a tenyerüket,hogy kijelentik nevelési hiba!

Ez az 5- ik kutyánk a többivel nem volt ilyen gond. Akkor azokat is félreneveltük?

2019. aug. 23. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!