Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok is kerttiszta?...

Ti kutyátok is kerttiszta? Hányszor viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Enyémek kinti-benti kutyák, éjjel bent alszanak, de nappal kijárnak a kertbe. Napi 2x sétálok velük, reggel és kora este, összesen 1,5-2 órát. Azt vettem észre, hogy nem kakilnak a kertbe. Pisilnek, de sosem kakilnak, azzal megvárják a sétát. Tietek sem vécézék a kertbe? Tanítottátok rá, vagy magától?
2019. aug. 24. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák nem szeretnek oda üríteni ahol alszanak. Szerintem ezt kiterjesztik egy egész udvarra is, ha tudják hogy van lehetőségük máshol végezni a dolgukat.

Mi esténként szoktuk kivinni a kutyákat ők is ilyenkor szoktak kakilni

2019. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikük séta közben mindig elvégzi a dolgát, egyébként meg a kert egyik sarkába szokott. A másik kutyánknál ez nincs mindig így, de amikor 1 hétig kempingben voltunk és napi 3 nagy séta volt, akkor a ~3. naptól kezdve ő sem piszkított a kerítésen belül.
2019. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel és este elviszem 1-1 órára sétálni, vagy ha olyan van (suli, munka miatt) akkor reggel csak fél órára. És pontosan emiatt, mert nem szeret a kertbe kakilni. Nem tanítottam rá kifejezetten, pár nap után rájött a dologra, bár az elején megerősítésként mindig megdícsértem, ha kint végezte a dolgát. Persze, ha a kertbe sikerült épp, nem kapott szidást, de dícséretet sem.
2019. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!