Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A több állatorvos is azt...

A több állatorvos is azt mondta, és tapasztalatok alapján is azt mondták akkor nem kell, hogy aggódjak a kutyusom légcsőszűkülete miatt?

Figyelt kérdés
Pár naponta vagy pár hetente köhög ha húzza a hám és őrült módon ugat de akkor sem mindig. Azt mondta a doki, hogy kb 40-50% és csak kis részen van neki. De érdekes mert ha nyomkodom a nyakát meg amikor az orvos is nyomkodta nem mindig köhög pedig elég erősen megnyomta neki. Esős idő után vettem inkább észre ezt a köhögést. Valaki legyen szíves írjon valamit mert ha elkezd köhögni pánikolok. Már emiatt pszichológushoz is kell járnom.
2019. aug. 24. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja attól hogy köhög. Meg kell neki tanítani hogyan sétáljon szépen hogy ne húzzon a hámban.

Több kutyának is van ilyen gondja. Megfulladni nem fog.És ugyan olyan boldog életet élnek.

2019. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyèl neki hámot!

Mivel állapították meg a légcső szűkületet?

2019. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hámja van csak annak is az eleje a nyakán megy el. Röntgennel megnézték és akkor mondta a doki. Pár hetente vagy pár havonta köhögős napja szokott lenni és akkor elvittem megnézettem. De már egy csomószor elmondták, hogy ne aggódjak csak attól félek mikor lesz rosszabb. Egyébként Theospirexet kell szedni naponta kétszer egy negyedet.
2019. aug. 25. 05:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ne legyen rosszabb.
2019. aug. 25. 05:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidd el futni a kutyat,akkor nem fog huzni.
2019. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre tudni, hogy mennyire fog rosszabbodni. Mindenképp a húzásról szoktasd le, mert az tovább rontja a helyzetet.
2019. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem húz mindig csak ha neki akar menni egy kutyának. Egyébként szépen jön mellettem és szót fogad.
2019. aug. 25. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

ha neki akar menni más kutyának nem fogad szót

erről is szoktasd le

2019. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is mondta az orvos, hogy ezzel a gyógyszerrel el lesz pár évig még amikor megnyomkodta a nyakát nem is köhögött és azt mondta ez is csak jó.
2019. aug. 25. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mi köze a theospirex-nek a tracheaszükülethez...
2019. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!