Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hetes kis nemet...

Van egy 8 hetes kis nemet juhaszom mar el kezdtem tanidgatni (tudom meg korai) de majd ha egy picit idosebb lesz mit tudnek meg betanitani neki? Az ul fekszik es a pacsit mar tudja

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Marad, lábhoz

Ezek mindenképp hasznosak lesznek a jövőben.

2019. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pórázon normálisan menjen. Idegen kutyákra ne őrjöngjön. Kapun nem mehet ki. Ne ugráljon senkire. Bármikor -bárhol behívható legyen.
2019. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első amit megtanítanék neki, az a behívás!
2019. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb lesz, keress valami jó kutyás sportot neki.

Amúgy azt olvastam, hogy amikor a kutyák kamaszodnak, akkor olyanok, mint hogyha minden addig tanított dolgot elfelejtenének. Én nem tudom, mert mentett kutyám van, és ebben a korszakában még nem ismertem.

2019. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget tudsz neki tanítani most csak pár példát írok:lábszlalom, forgás, hullahopp karika átugrása,ugrás, helyedre...De én nagyon ajánlom a 101 kutyatrükk című könyvet több mint 150 trükk van benne leír mindent lépésenként és a trükkhöz kapcsolódó problémát is leírja!Szerintem ha akarsz sok trükköt tanítani vedd meg ezt a könyvet nem sok érte az ára!
2019. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogom koszonom. Hol kaphato?
2019. aug. 26. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra nagyon figyelj, hogy kölyökként még ne terheld nagyon, mert fejlődik a csontozata. Az sem baj, ha állatorvossal konzultálsz erről, mire figyelj, mikor mennyit lehet, hogy ne csináljatok vele bajt. Hajrá, jó kutyázást. :-)
2019. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!