Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szeretitek a saját kutyátok...

Ti szeretitek a saját kutyátok szagát?

Figyelt kérdés
Ha tiszta, a kutyám szaga nekem kifejezetten kellemes, megnyugtató. Érzem persze, hogy ez állatszag, de egyáltalán nem kellemetlen nekem, sőt, szívesen szagolgatom. Az jutott eszembe, hogy ez olyan, mint az embereknél, a párodnak, legjobb barátodnak a saját testszaga is kellemesebb, mint a többi emberé. Más is van így vele?
2019. aug. 25. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A fürdetés utáni szagukat imádom. Mármint, mikor még a samponnak is meg marad az illata, és akkor pár napig olyan jó illatuk van. :D De egyébként egyébként annyira nem érződik a kutyáimnak a szaga. Mármint, ha csak nem nyomod neki az orrukat, akkor egyáltalán nem. Szóval nem, nem szeretem a kutyáim szagát, mert nem is nagyon érzem. :D
2019. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Én akkor imádtam a legjobban a vizslám szagát, mikor az erdőben talált dögbe belehempergett... Na aztán hetekig bűzlött, akármivel fürdetted.
2019. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Én értem miről beszélsz...imádom :) A kis szájszagát, szőrszagát, tényleg kellemes. Otthon illata van. Viszont én személy szerint a samponos illatát nem szeretem, nekem mű.
2019. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Az én kutyámba ha bele is nyomom az orrom, akkor (sajnos) nincs jellegzetes szaga. Pedig nem rossz a szaglásom.


Szájszaga se nagyon, de amikor vacsi után az ölembe fekszik, és büffent egyet a halas-répás-marhás-almás kajája után, azt imádom :)

2019. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is szeretem a kutyáim szagát. Főleg a talpukat.
2019. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak nincs erősen kutyaszaga, és ezen a szüleim is meglepődtek, pedig ők tartottak ettől, hogy majd büdös lesz, mert másnál ezt tapasztalták.
2019. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de miért pontoz le valaki egy személyes véleményt? 🙄
2019. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én imádom! Senki nem érti, nekem meg az a legmegnyugtatóbb a világon, ha belefúrhatom a szőrébe az arcom.

Egyébként szaglásztam más kutyákat is :D ég és föld. Őket kifejezetten büdinek találtam. Úgyhogy én is arra gondoltam, amire te jutottál.

Most megyek is és megszaglászom a saját kutyám :D

2019. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyusom buksijának paplan illata van, mert mindig úgy alszik, hogy belefúrja a fejecskéjét.

A cicám pedig kifejezetten illatos.

2019. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!