Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Undorító/kiakasztó állatos...

Undorító/kiakasztó állatos sztorik?

Figyelt kérdés

Jöttünk haza sétából amikor is bevett a szájába egy fadarabot, én ki akartam venni mert láttam hogy elég koszos, de amikor hozzáértem szétmállott és kiderült hogy kívül szilárd, belül folyós kaki. Mindkét kezem 10 ujja tiszta anyag lett+ a kutya szája is tele volt vele,sőt a póráz is kapott belőle. Szerencsére eső utáni idő volt, így egy pár centis pocsolyában megmosdattam magunkat annyira legalább hogy a lakáskulcsot ki tudjam venni. (Bear Grylls elbújhat)

Sokadszori szappanos tisztítószeres kézmosás után is érzem a szagot.


Hasonló bizarr de komikus történetek?

Amiken akkor nem nevettetek de mára nagy poénok?



2019. aug. 26. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

😂😂

Nekem macskám van. Köztudott, hogy macska mellett nem lehet unatkozni.

Mindig is benti illetve kifutós cica volt, a "kijárós macskatartást" nem támogatom. Mikor nyaralni mentünk a házat - és vele együtt a macskát az anyukámra bíztam egy hétre. Sajnos a cica közben kiszökött. Kereste mindenhol, plakátolt, közben mi is haza jöttünk. Meglehetősen aggódtunk a sheggétiskinyaltszobamacskánk miatt. 9 nap után egyik reggel büszkén futott elém az egyik bokorból. Mondanom sem kell mennyire megörültem, egyből szinte ösztönösen felkaptam és magamhoz öleltem. Aha, csak épp a macsek pofája és lábai csurom ragacs voltak és iszonyatosan bűzlőttek. Később ugyanazon bokorban egy jókora félig megrágott béka tetemét találtuk meg...

2019. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hasmenése volt a kutyámnak. Pont kint voltunk, már vettem elő a zacskót de belelépett a hátsó lábával és valahogy az azonos oladli mellső lábának a könyöke is olyan lett. Amivel szépen végigkente az oldalát. Hát nem voltam túl boldog.
2019. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
94%
A kutyám nem valami okos lény.:D Volt hogy ült magának csendesen, rágcsálta a csontját amikor is rájött a foshatnék.😅 Nem tudom kitől vagy mitől féltette a csontját de magával vitte, lerakta , pont föléhelyezte a hátsóját és rafosott.xD :D Hogy ezzel mit akarhatott, nem tudom, de szerintem nem szándékos manőver volt. Mert utána bőszen keresgette és gyanusan nézegett felém, mintha én loptam volna el addig. 😂😂
2019. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A szántóföld mellett szoktam sétáltatni a cockerem, szeret szaladgálni, szaglászni, hemperegni a fűben és a porban. Volt már olyan eset, hogy $zrban is meghempergett, de ez még semmi. Egyszer megyünk az út szélén, megáll, hempereg mint szokott, utána szólok neki, hogy jöjjön utánam. Láttam, hogy ott volt egy zacskó, nem xar, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam vele, mentem tovább. Párszáz méter múlva elkezdek érezni valami orrfacsaró bűzt. Odahívtam, megszagoltam a kutyát, azt hittem elájulok, konkrétan az a fajta büdös volt, amit úgy érzed, mintha belerágná magát az orrnyálkahártyádba.

Visszafele menet megnéztem mi volt a zacskóban, de beazonosítathatatlan volt. Valami három hetes féle dög, csak egy barna massza láttszott, belőle kiálló bordákkal. A kezem is olyan szagú volt, alig lehetett lemosni, pedig csak megfogtam a kutyát. Otthon aztán fürdetés 2 - szer, samponnal, ameddig megfogtam, hogy odavigyem a slaghoz lélegezni sem tudtam, konkrétan köhögtem a szagtól. A nyakörvét és pórázát beraktam egy vödör mosószeres vízbe az élyszakára. Másnap pedig elvittem kozmetikushoz és levágattam a szőrét.


Mondanom sem kell, hogy azóta nagyon megnézem, hogy hol hempereg.

2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyszüleim telkén voltunk, akkoriban a szomszédos présházban hajléktalanok tanyáztak. Egyszercsak jön hozzám a fehér kutyánk amolyan bocitarkán. Először azt hittem, egy tócsába fetrengett bele, aztán megláttam pár szem kukoricát a szőrén és megéreztem a szagot. Valószínűleg a mi telkünkre jártak át sz.rni, a kutya pedig megtalálta :S. Szegény állatot jól lemostuk. Másnap egy ismerős meglátogatott minket a barátnőjével. Nagy állatbarát volt a csaj, egyből nyomott is egy puszit a kutya orrára, aki viszonozta. Inkább nem meséltem el neki az előző napi történetet...
2019. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyával sétáltam, volt egy döglött galamb az úton és persze egyből a szájába vette, nem bírtam tőle elvenni, ott üvöltöttem vele hogy köpje ki

Aztán kiköpte hála ég..fujj

2019. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, ezek a sztorik... XD


Az én kutyám beugrott a vízbe, ami tele volt a felszínén békanyállal és hasonló undormányokkal. A kis hülye persze beugrott a közepébe. Soha a büdös életben nem ugrált be a vízbe (vízfóbiás, úgy mellesleg), de akkor, ott, abba, muszáj volt.

2019. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgát végezte a kutyám, és sajnos a hajszálat nem tudja megemészteni. Lógott a hajszálon a dolog, és nem szakadt le a fenekéből. Kisgyerekként nem volt annyi eszem hogy egy bottal leszedjem, ezért húzta maga után pár ember szeme láttára. Akkor kínos volt, mai fejjel szakadok a röhögéstől hogy lehettem ennyire "okos" gyerek. :D
2019. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az én kutyám se semmi.


1. Még kicsi volt, nem szobatiszta. Reggel szokásos időben levittem (hajnalban, ami után mindig visszaalszok) nos szépen alszom vissza, de fura hangokat hallok. Felkelek, látom eszi a kakiját amit a setán nem sikerült elintéznie. Na mondom jólvan, feltakarítom a maradékot. Alszom vissza. Fura hangok. Kihányta, és épp zabálta fel a terméket. Feltakarítom amit még lehet. Visszaalszom. Fura hangok. Kihányta újra amit felevett. Szerencsére azt már nem próbálta meg megenni. Felettébb undorító volt hányás kakit takarítani xD


2. Anyukám vett egy minőségen kívüli kutyaszalámit. Adtam neki, erre 3 napig hasmenése lett. Mikor kezdett jobban lenni pont akkorra volt időpontunk kutyakozmetikushoz. Elindultunk, odafele kakilt. Nem folyt annyira, de nem is volt szilárd. De a lényeg, hogy nem pottyant le, hanem az egész a fenék alatti szőrébe ragadt. Az EGÉSZ. Próbáltam leszedni de csak tiszta sz@r lett az egész valaga. Megkoronázva a helyzetet még meg is rázta magát aminek hála jócskán fröcsögött rám is a maradékból. Hát ilyet még a kutya kozmetikus se látott szerintem :'D

2019. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!